ضرورت ایجاد تحرک اساسی در جدول صادرات ارمنستان – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرگزاری مهر، صابر پرنیان در نشست امروز پنجشنبه جدول این خریدار ارمنی در حضور اعضای بخش خصوصی و اعضای میز صادرات ارمنستان گفت: مسائل گمرکی، متولیان بخش صادرات، اتاق بازرگانی و ارتباط مستقیم بین دست اندرکاران اقتصادی و تصمیم گیران این امر بسیار زیاد است. . بخش یکی از عوامل موثر در صادرات است.

وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی پیشرو اصلی در توسعه صادرات کشور است، گفت: در فرآیند تولید مشکلی نداریم و کیفیت و قیمت محصولات ما بسیار رقابتی است، به همین دلیل باید حق را ارائه کنیم. زیربنای توسعه صادرات. .

پرنیان تغییر حوزه های تجاری را ضروری دانست و گفت: با رفع مشکلات و معضلات باید به سمت توسعه صادرات حرکت کرد.

وی گفت: با توجه به روابط و مناسبات سیاسی خوب ایران و روسیه لازم است در این فضا مشارکت کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی به ظرفیت‌های اقتصادی فراوان دولت اشاره کرد و گفت: بخش خصوصی نماد عرصه اقتصادی است. آمار و باید کنترل شود.

پرنیان ادامه می دهد: برای ما تولید دولت مهم است، باید نحوه حرکت سازندگی دولت را بررسی کنیم.

وی با اشاره به سود تولید محصولات باکیفیت با قیمت مناسب و رقابتی در کشورهای اطراف گفت: باید به سمت توسعه بازار و صادرات حرکت کنیم و در این زمینه هر هفته یک نشست صادراتی برگزار می شود. و میزهای صادراتی نیز با ذینفعان این بخش دیدار خواهند کرد و صنایع مختلف را به این جلسات دعوت خواهند کرد تا با استفاده از این توان، اقتصاد کشور رشد کنند.