صاحبان واتس اپ و اینستاگرام باید مجازات شوند/ صدا و سیما در حال بررسی سایبری است یا هکرها/ پاسپورت علی دایی و شجریان برای آنها صادر شد.


معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور درباره تحلیل شبکه های اجتماعی گفت: مسئولان به این موضوع رسیدگی می کنند، نمی توان از شبکه های اجتماعی که برای ایجاد خشم و تخریب خانواده ها دنبال می کنند غافل شد. تصور این است که صاحبان واتس اپ و اینستاگرام باید مجازات شوند، آنها بخشی از اتاق کار دشمن هستند و نمی توان گفت که از این عملیات برای جلوگیری از امنیت ملی نیز استفاده می شود.

به گزارش مهر؛ سید مجید میراحمدی توضیح داد: خط قرمز ما امنیت مردم است و باید با همه ابزارهایی که امنیت کشور را تهدید می کند مقابله کنیم.

میراحمدی درباره سلاح در دست عاملان گفت: قوانین جدیدی برای برخورد با قاتلان ارائه شده و دستگاه قضایی گفته است که با قاتلان به شدت برخورد می شود.

وی در خصوص نیکا شاکرمی گفت: پلیس به طور کامل پرونده این زن را بررسی کرده و در خانواده وی مشکلی پیش آمده و شب مشکل، جای خود را از دست داده و در کنار آن وارد شده است. خانه و خودکشی کرد، هیچ ارتباطی وجود نداشت». هیچ شورشی در کار نبود و دیروز دانشجویی به دلیل بی مهری خودکشی کرد اما همه چیز در مورد مسائل ملی بود.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: هیچ کس تحت فشار هیچ گاه فیلمی از نوار جنسی خود منتشر نمی کند و اگر فیلمی منتشر می شود به دلیل نیاز خودش است.

میر احمدی درباره دستگیری شروین حاجی پور گفت: وی به دستور یکی از نهادهای امنیتی دستگیر و پس از اطلاع به مرکز آزاد شد.

گذرنامه علی دایی و شجریان برای آنها صادر شده است

وی در خصوص توقیف گذرنامه برخی از هنرمندان گفت: علی دایی پایتخت این کشور است و تلاش کرد پرچم جمهوری اسلامی را به اهتزاز درآورد و بلافاصله گذرنامه برای وی صادر شد و پاسپورت آقای دکتر. به شجریان هم گفتند برایش بفرست.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: سیاست وزارت کشور دلسوزانه است، ما بر مجازات فرد خاطی تمرکز نداریم، بلکه فردی که می خواهد در کنار دشمن بیگانه بماند. او از جزیره گفت: یک ماه دیگر جام جهانی شروع می شود، ما می خواهیم تمام جزیره در کنار تیم ملی باشد، به دنبال تماشاگران هستیم تا به زمین بازی برگردند، اما نگران قتل ها و مشکلات هستیم. از نفوذی ها

میراحمدی در خصوص وضعیت کتایون ریاحی گفت: وی احضار شده اما خود را معرفی نکرده است و باید پاسخگوی جرایم خود باشد، زمان پذیرش وی به پایان رسیده و طبق روال قضایی باید بماند. پاسخ.”

وی گفت: اکنون نه بازیکنی دستگیر شده، نه کسی دستگیر شده است، نه ماهینی آزاد شده است، او برای تصحیح اشتباهاتش فرصت خواسته است و این فرصت به او داده شده و هیچ بازیگری دستگیر نشده است.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت دارایی در مورد ماهیت اعتراضات در کشور گفت: ان شاءالله دستوری باشد.

جمهوری اسلامی ایران نمی تواند جدایی طلبان را نادیده بگیرد

میراحمدی درباره تلاش دولت اقلیم کردستان برای جلوگیری از گروهک های تجزیه طلب گفت: جمهوری اسلامی ایران جدایی طلبان را تحمل نمی کند و گروه های ضد انقلاب علاقه زیادی دارند که به کار خود ادامه دهند و منطقه به کار او وابسته نیست. با از سرگیری درگیری ها، به نظر می رسد که اقلیم کردستان متعهد شده است که به تعهدات خود در قبال گروه های جدایی طلب پایبند باشد.

وی درباره فعالیت گروه های هکری گفت: یکی از مولفه های تلاش های مشترک دشمن، حمله سایبری است و به صورت بی سابقه ای در زمین انجام می شود و دست دشمنان ما در آن بسیار نمایان است. ، و دیگران. بیش از 99 درصد حملات سایبری خنثی شده است و پخش آن در صدا و سیما نیز بخشی از این حملات است، اما در حال بررسی است که آیا این فعالیت یک حمله سایبری است یا توطئه.

معاون امنیتی و حقوقی وزارت کشور درباره سربازان لباس شخصی گفت: نه نیروی یونیفورم پوش در مدارس، نه دانش آموزی به دلیل پوشیدن شلوار دستگیر شدند، نه نیروهای یونیفرم پوش در دانشگاه حضور پیدا کردند. البته مطمئن هستیم که تجهیزات تجسسی در دل شورشیان است، دارند عکس می گیرند و فیلم می گیرند، افرادی که به افسر حمله کردند فکر می کردند کیوسک را می سوزانند و حالا فرار می کنند، اما من واضح می گویم. آنها افرادی را با لباس های خاص پیدا می کنند، در زمان مناسب به سراغ آنها می روند.

میراحمدی بیان کرد: طرح لباس شخصی بخشی از راهبرد دشمن برای تقویت نیروی انتظامی است اما نیروهای لباس شخصی ما در مرکز اغتشاشات قرار دارند.

رئیس حراست و نیروی انتظامی وزارت کشور درباره تعداد افراد شرکت کننده در اعتراضات گفت: تعداد افراد هدف اصلی سارقان، مهاجمان و هدف اصلی مشکلات است. بیشتر از 30 تا 50 نفر نیست، اما این افراد در مکان هایی قرار می گیرند که افراد زیادی هستند.