شهید سراوانی جان خود را فدای امنیت جامعه کرد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدسعید فاضل دادگر بعدازظهر سه شنبه در مراسم تشییع پیکر پاسدار جان باخت ستوان یکم علی سراوانی در شهرستان رامیان با بیان اینکه گرانی مکان و وضعیت شاهدان است. او گفت: شاهدان سرمایه گذاری با هزینه بالا قیمت اسلام و انقلاب و تداوم آن بزرگترین دین است.

شاهدان رئیس پلیس Police استان گلستان یقه بپوش ترویج فرهنگ ایثار و معنویت در جامعه و گفت: امنیت امروز کشور و عزت ایران اسلامی به برکت خون شهدا برقرار شده است و به خاطر رشادت های این مردم دوست داریم. امروز راحت باش

وی حمله به متخلفان و اخلال در نظم و امنیت را هدف اصلی ماموریت های پلیس دانست و گفت: امنیت عمومی خط قرمز پلیس است و برخی افراد را که فرهنگ سازی نکرده اند قبول نداریم. جامعه برای نشان دادن قدرت و شکستن فرهنگ».

فاضل دادگر با بیان اینکه شهید سراوانی از شهدای اربعین پلیس کشور و شهید قانون و امنیت است، تجلیل کرد: این شهید گرانقدر جان خود را فدای امنیت و آرامش مردم مرزها و اعتماد به نفس و شجاعت کرد.

فرمانده انتظامی گلستان گفت: حفظ ارزش ها شاهدان این یکی از مهمترین کارهایی است که باید با این روش انجام داد ارزش مثل یک میراث گرانبها و جعبه به جعبه از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود.