شهید حسن رضا ساریخانی: از دستاوردهای انقلاب پاسداری کنید


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»; توهم را دید و کار هر خیر را در چهار سر کتی نشان داد و چشم ستارگان آسمان را روشن کرد، ققنوس هشت بهشت ​​برگزار شد هفت روز بعد، آن دوست عزیز به نهر مقدس پرواز کرد. از عشق، و باعث شد که فرشتگان روح پاکش را شاد کنند

می خواهیم هر روز را با نام و یاد این ستاره ها به پایان برسانیم و به برکت و کمک این جادوگران کار را آغاز کنیم. ادای محبتی باشد بر همه دلاوران، دلاوران، مجاهدان، دلاوران… برگ سبز، هدیه ای از آسمانیان، هر چقدر هم پذیرفته شود، اندیشه.

3034/ روزگار ما بر شهید حسن رضا ساریخانی مبارک باد

به نام خداوند پاسدار حرمت خون شهدا

پروردگارا بر ما صبر عنایت کن تا قدمهایمان استوار شود و ما را بر کافران پیروز گردان.

بار خدا! پروردگار جهانیان! ممنونم که بنده حقیر گناهکارت را شهید کردی.

خدایا از این همه نعمت بهره مند شوم و شهادت نصیبم کن. امام خمینی، تو تمام قرن ها رنج کشیدی و آزادی مستضعفان جهان را تضمین کردی، جانم فدای تو شد.

پدر و مادر عزیز! شما برای من زحمت زیادی کشیدید، خدا را شکر راهی را که اسلام می خواهد انتخاب کردم، از اسلام و امام عزیز محافظت کنید.

ورزشکار از شما عزاداری نمی خواهد، بلکه از شما می خواهد راهی را که پس از مرگ او حامل آرمان حکومت خدا خواهد بود، امروز با چنگ و دندان از انقلاب و دستاوردهای آن پاسداری کنید. امیدوارم انشاءالله وقتی راه کربلا باز شد همگی به زیارت امام حسین (ع) مشرف شوید و به یاد ما باشید.

انتهای پیام/89001/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید