شناسایی 16 بیمار جدید کرونا در منطقه کاشان – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر، کورش ساکی عصر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 411 هزار و 571 نفر در کاشان و آران و بیدگل به مراکز بستری و سرپایی مراجعه کرده اند. ، بیمارستان آران و بیدگل.

وی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته 2 بیمار جدید تنفسی در بیمارستان های منطقه کاشان بستری شدند، ادامه داد: هر دو بیمار در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری شدند.

رئیس بیمارستان دانشگاهی کاشان گفت: طی 24 ساعت گذشته هیچ بیمار جدیدی در کاشان بستری نشد.

گفته می شود 37 بیمار بیماری حاد تنفسی در بیمارستان های کاشان و شهرستان آران و بیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد 30 نفر در بیمارستان های کاشان و 7 بیمار در آران و بیدگل بستری هستند.

ساکی خاطرنشان کرد: در مجموع 5 بیمار در بخش مراقبت های ویژه کاشان، آران و بیدگل، 4 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های کاشان و یک نفر در بخش مراقبت های ویژه آران بستری هستند. و بیمارستان های بیدگل

وی گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته اتفاقی نیفتاد مرگ وی بر اثر کرونا در منطقه کاشان فوت نکرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی 24 ساعت گذشته 16 بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان پیدا شده است.

وی درباره میزان واکسیناسیون در کاشان افزود: در حال حاضر حدود 79 درصد افراد بالای پنج سال در منطقه کاشان دوز اول، حدود 72 درصد دوز دوم و 37 درصد از شهروندان بالای 18 سال نوبت دوم را دریافت کرده اند. سومین دوز واکسن کرونا