شرکای صنعت با انجمن تناسب اندام پزشکی – تیم تازه بخار به عنوان آمادگی پزشکی


تیم انجمن بخار تازه و تناسب اندام پزشکی دستمال مرطوب بدنسازی ضدعفونی کننده با اسید سیتریک را به جامعه آمادگی پزشکی می رساند

آرلینگتون ، ویا ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته محصولات بهداشتی قوی ، ایمن و سبز که به طور خاص برای صنعت ورزش و تناسب اندام طراحی شده است ، با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک صنعت برای کمک به آوردن دانه های اسید سیتریک همکاری کرده است. به استریل کردن شیمی در امکانات تناسب اندام پزشکی در سراسر ایالات متحده.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh ، می گوید: “با ارائه امکانات تناسب اندام پزشکی برای ضدعفونی کننده های با سهمیه سخت ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیطی امن برای بیماران و اعضای خود فراهم کنند.” “ما بسیار مشتاق هستیم که با انجمن تناسب اندام پزشکی همکاری کنیم ، که شهرت و شهرت آن در صنعت به دفع مراحل بعدی رشد تازه کمک می کند.”

به دلیل افزایش شدت و فراوانی فرآیند پاکسازی همه گیر کووید -19 ، قرار گرفتن در معرض یک چهارم ترکیبات آمونیوم (یا quats) concern نگرانی متخصصان را افزایش داده است. این یک نگرانی خاص در باشگاه بدنسازی و تناسب اندام است ، زیرا گزارش های مستندی از پنومونی ناشی از حملات آسم ناشی از کوات و قرار گرفتن در معرض چهارپایان وجود دارد.

Steam Fresh- برای استریل کردن دستمال مرطوب بدنسازی از دانه های اسید سیتریک به جای کواتس استفاده کنید. بذر اسید سیتریک یک ماده فعال پذیرفته شده در لیست مواد شیمیایی ایمن EPA است و این دستمال ها دارای کمترین میزان سمیت EPA هستند که حتی نیازی به برچسب هشدار نیز ندارند. حتی با وجود این شیمی دانه اسید سیتریک ، دستمال مرطوب بدن استریل کننده بخار تازه هنوز در EPA ثبت شده است تا 99.9 درصد از میکروب ها و ضدعفونی کننده های EPA List N را برای کروناویروس ها ضد عفونی کند.

دیوید فلانچ ، FACHE ، FMFA ، مدیر عامل موقت ، انجمن تناسب اندام پزشکی گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که از طریق برنامه شریک صنعت ما با Vaper Fresh همکاری می کند.” “برنامه ما به ما این امکان را می دهد که محصولات صنعت را با اعضای بدنسازی پزشکی خود به اشتراک بگذاریم. در شرایطی که ضدعفونی در سالن های بدنسازی بسیار افزایش یافته است ، باید فروشندگانی مانند Vapor Fresh محصولاتی م effectiveثر و بدون مواد شیمیایی سخت ارائه دهند. ”

###

Vaper Fresh از سال 2008 در حال تولید محصولات بهداشتی قوی ، ایمن و سبز برای صنعت ورزش و تناسب اندام است. آنها علاوه بر ضدعفونی کردن دستمال مرطوب بدنسازی ، اسپری های تمیز کننده گیاهی برای لنت های ورزشی و تجهیزات تناسب اندام ، مواد شوینده لباسشویی برای خانوارهای فعال تولید می کنند. تعداد زیادی ورزشکار و پیراهن ورزشی و پودر 100٪ طبیعی پا و کفش.

مخاطب:
بخش روابط رسانه های تازه Vap
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد Steam Fresh اینجا را کلیک کنیدSource link

دیدگاهتان را بنویسید