شایعه کشته شدن دانش آموز دختر اردبیلی در حمله لباس شخصی به مدرسه تکذیب شد


امروز در فضای مجازی اخباری مبنی بر شعار دادن دانش آموزان دختر دبیرستان شهید اردبیل در مدرسه منتشر شد که بعداً مدرسه مورد حمله مردان مسلح قرار گرفت که تعدادی مجروح و دستگیر و یک دانش آموز نیز کشته شد. جراحات کشنده بود.

در پی این اظهارات، مدیرکل امنیتی و دادگستری استانداری اردبیل در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا ادعای فوت این دانش آموز به دلیل مجازات را تکذیب کرد.

علی محبوبی پور اخبار و ادعای رسانه های معاند مبنی بر فوت یک دختر دانشجو در اردبیل را تکذیب کرد و گفت: این ادعا کاملا کذب است و به هیچ وجه صحت ندارد.

وی در خصوص گستردگی فعالیت رسانه ها و گستره این دروغ ها، تصریح کرد: مردم صادق، انقلابی و پرشور اردبیل تحت تاثیر حرف های رسانه های معاند نیستند.

محبوبی پور با بیان اینکه این ادعاها برای تحریک احساسات انقلابیون اردبیل است، تصریح کرد: در اردبیل کشته و زخمی نشده ایم، هرچند دستگیری افراد در این شهرک چشمگیر نبوده است.

مدیرکل حراست کشور: تکذیب خبر قتل دانش آموز دختر اردبیلی در حمله مردان لباس شخصی به مدرسه.

وی خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر هیچ دانشجویی دستگیر نشده است که این کذب محض است.

به گزارش ایرنا، برخی رسانه های ضد انقلاب امروز جمعه 31 مهرماه با ایجاد اخبار کذب اعلام کردند دانش آموزان دختر شهید اردبیلی روز گذشته (پنجشنبه) و یکی از دانش آموزان بر اثر خون بر اثر سکته مغزی مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. .