شان لیندسی گراهام می گوید هرج و مرج مرزی “تبدیل به یک // // دیگر” می شود


سناتور لیندسی گراهام (R-SC) روز سه شنبه هشدار داد که افزایش مداوم مهاجرت غیرقانونی در مرز آمریکا و مکزیک ، فرصتی طلایی برای گروه های تروریستی ایجاد می کند و آن را “بیشتر // 11” نامید.

گراهام در مصاحبه با شان هانیتی از فاکس نیوز گفت: “80 کشور وجود دارد که مردم را از آنجا انتخاب می کنند.” دو تروریست در یمن هستند که چند هفته پیش دستگیر شدند. پیوستن به این گروه برای یک گروه القاعده یا داعش چقدر آسان است که افغانستان را ترک کرده و به مرز جنوبی بیاید؟

گراهام گفت: “گشت مرزی تمام تلاش خود را می کند ، اما آنها به من گفتند که احتمال حمله تروریستی از مرز جنوبی ما روز به روز افزایش می یابد.”

گراهام روز دوشنبه از بخش یومای گشت مرزی در ریز ریزونا دیدن کرد. قبل از سفر خود ، Townhall.com گزارش داد که مهاجران غیرقانونی از تنها تأسیسات سرریز این بخش یا به مکانهای دیگر نگهداری می شوند ، به ایالات متحده آزاد می شوند ، یا به مکزیک تبعید می شوند.

گراهام روز سه شنبه گفت: “تا زمانی که من وارد شدم ، این تأسیسات ، که در 500 ساخته شده بود ، 5000 نفر داشت.” وقتی به آنجا رسیدم ، هزار نفر دیگر وجود داشت. »

سناتور لیندسی گراهام معتقد است افزایش مداوم مهاجرت غیرقانونی در مرز آمریکا و مکزیک ، فرصت هایی را برای گروه های تروریستی ایجاد می کند.
سناتور لیندسی گراهام معتقد است افزایش مداوم مهاجرت های غیرقانونی در مرز آمریکا و مکزیک فرصت هایی را برای گروه های تروریستی ایجاد می کند.
AP

در حالی که مشخص نیست آیا سرعت زیاد با سفر گراهام مرتبط است یا خیر ، یک منبع گشت مرزی به خروجی گفت که “قبلاً راهی برای حرکت سریع مردم وجود ندارد”.

گراهام افزود: “بین اکتبر 2020 تا اکتبر امسال ، 2021 ، 1300 درصد افزایش عبور و مرور غیرقانونی فقط در بخش یوما صورت گرفته است.” در طول سال 2020 ، 8000 نفر در بخش یوما دستگیر شدند. مانند هفته ای که به آنجا رفتم ، چند روز پیش ، 114000 نفر [were apprehended] تنها در بخش یوما. آنچه در تگزاس می بینید رفتن به riz rizona است. ”

در حالی که تعداد بی سابقه مهاجران در حال تلاش برای ورود به ایالات متحده هستند ، دولت بایدن از تلاش های اجرایی عقب نشینی می کند. آلخاندرو میورکاس ، وزیر امنیت داخلی روز سه شنبه اعلام کرد که این وزارتخانه تجمع مهاجران غیرقانونی در محل کار خود را متوقف کرده و “اختیار” را برای کسانی که قربانی یا شاهد سوء استفاده از محیط کار بوده اند تشویق می کند.

سناتور لیندسی گراهام می گوید که بین اکتبر 2020 تا اکتبر سال جاری ، 2021 ، تنها در بخش یوما 1300 درصد افزایش عبور و مرور غیرقانونی صورت گرفته است.
سناتور لیندسی گراهام می گوید که بین اکتبر 2020 تا اکتبر سال جاری ، 2021 ، تنها در بخش یوما ، 1300 درصد افزایش عبور و مرور غیرقانونی صورت گرفته است.
AP

دستور تمرکز بر اخراج مهاجران غیرقانونی “تهدیدی برای امنیت ملی ، امنیت عمومی و امنیت مرزها” تقریباً دو هفته پس از دستور شهردارکس به اداره مهاجرت و گمرک (ICE) صادر شد ، زیرا دولت منابع لازم برای ردیابی آن را نداشت. هر کسی که به طور غیرقانونی وارد ایالات متحده شود.

گراهام سه شنبه شب گفت که آخرین دستورالعمل میورکاس “انگیزه دیگری برای آمدن به مردم خواهد داشت ، زیرا کلمه خارج شده است: شما می آیید ، درخواست پناهندگی می کنید ، هرگز ترک نمی کنید.”

سناتور لیندسی گراهام از بخش یومای گشت مرزی در ریز ریزونا دیدن کرد و مدعی شد که مهاجران غیرقانونی از تنها تأسیسات سرریز این بخش یا به ایالات متحده آزاد شده اند یا به مکزیک تبعید شده اند.
سناتور لیندسی گراهام از بخش یومای گشت مرزی در ریز ریزونا دیدن کرد و مدعی شد که مهاجران غیرقانونی از تنها تأسیسات سرریز این بخش یا به ایالات متحده آزاد شده یا به مکزیک تبعید شده اند.
AP

سناتور افزود: “گزینه های سیاستی بایدن اکنون در سراسر جهان وجود دارد.” “ما فقط 40،000 برزیلی از بخش یوما داشتیم که لباس های طراح و کیف های گوچی به کانکتیکات می رفتند. این دیگر یک مهاجرت اقتصادی نیست. مردم آمریکا را باز می بینند ، آنها از ما سوء استفاده می کنند و طولی نمی کشد که تروریست ها به این جمع وارد می شوند. ”Source link

دیدگاهتان را بنویسید