سیب کارامل تند کدو تنبل: آشپزخانه غذاخوری تمیز با جان د اتریکدو تنبل کارامل سیب توسط RM Recipes Chef ، Jan de Atri.

سیب کارامل ترشی کدو تنبل

ادبیات:

  • 1 سیب (قرمز ، پوست کنده و برش خورده)
  • 2 قاشق چایخوری جایگزین Square Ultimate Sugar (شکر قهوه ای)
  • ماسالا پای کدو تنبل 1/2 قاشق چایخوری
  • سس کارامل Walden Pharmace

دستورالعمل ها:

  1. ماهی تابه را روی حرارت ملایم گرم کنید و با اسپری آشپزی نچسب کالری صفر بپاشید.
  2. سیب ها را اضافه کنید ، شکر قهوه ای را مخلوط کرده و چاشنی پای کدو تنبل را روی آن بپاشید.
  3. مدام به جوشیدن و هم زدن ادامه دهید تا سیب ها نرم شوند و شکر حل شود.
  4. آن را از روی حرارت بردارید و در یک کاسه کوچک قرار دهید ، روی آن را با سس کارامل و چاشنی اضافی پای کدو تنبل قرار دهید.

برشی از ویدئو

آیا می توانید برای پاییز یک دسر خوشمزه تر از برش های سیب کارامل شده ، با ادویه کدو تنبل شده و با سس کارامل ترشح کنید؟ خوب ، اجازه دهید آن را حتی پر زرق و برق تر کنم. این دستور به همان اندازه که می فهمید گناهکار است. در واقع ، تنها یک کالری در اینجا استفاده می شود. اکنون از طریق کوه سرخ روشن شده است.

سیب کارامل ادویه کدو تنبل ، نه تنها خوشمزه ، بلکه یکی از سریع ترین و ساده ترین دستور العمل ها است. این همه چیزی است که شما نیاز دارید: یک سیب برای هر وعده ، من از یک خانم صورتی ارگانیک قرمز ترد استفاده می کنم. برای شیرین کردن این غذا ، شکر قهوه ای ترش بدون کربوهیدرات بدون کربوهیدرات ، مقداری چاشنی پای کدو و سس کارامل والدن فارمز بدون چربی و بدون چربی اضافه کنید. بنابراین ، بیایید آشپزی کنیم.

سیب خود را بردارید و پوست آن را بگیرید. این نوع ترد برای این غذا عالی خواهد بود. سپس هسته و قطعات کوچک را در وسط برش دهید. حالا ، من دوست دارم یک لیمو تازه بگیرم و کمی روی سیب فشار دهم که مانع از قهوه ای شدن آن می شود و یک زینگ کوچک کامل برای مکمل شیرینی می افزاید. شما همچنین باید یک قاشق چایخوری شکر قهوه ای ، نیم قاشق چایخوری ادویه پای کدو تنبل اضافه کنید و من فقط می خواهم یک نمک نمک به سیب ها اضافه کنم تا طعم آن بیرون بیاید. بریم سراغ جمجمه. اسپری روی تابه یک اسپری پخت و پز با کالری صفر است ، حرارت را افزایش دهید و سپس قسمت سیب ، شکر قهوه ای ، ماسالا پای کدو و کمی نمک را اضافه کنید. سپس فقط اجازه دهید همه خوبی ها بجوشد.

البته می دانید که سیب برای شما عالی است. آنها سرشار از ویتامین C هستند و با خطر کمتر بسیاری از بیماریهای مهم مانند دیابت و سرطان ارتباط دارند. و از آنجا که سرشار از فیبر و آب هستند ، یک غذای رژیمی عالی هستند زیرا مقداری سیر کننده است. حالا سیب ها را چندین بار هم می زنید و می پزید تا نرم شوند اما پخته نشوند. و این در مورد آن است. من فکر می کنم این غذا برای یک دسر پاییزی و همچنین یک غذای جانبی برای فیله مرغ یا گوشت خوک بدون چربی مناسب است. بنابراین وقتی سیب ها تمام شدند ، آنها را با قاشق داخل ظرف بریزید. با نکاتی از ماسالا پای کدو تنبل بپاشید و آخرین لمس سس کارامل والدن فارما یک لبه است ، بدون کالری اضافی. سیب کارامل ماسالا کدو تنبل: عاشق این دستور پاییزی زیبا شوید.

برای اطلاع از دستور العمل های عالی برای غذای تمیز در طول مسیر کوه سرخ از RedMountainweightloss.com دیدن کنید

تصویر نویسنده

جان دی اتری سرخ کوه یک آشپز رسمی آشپزی دارد که انواع ویدئوهای آموزشی را در مورد نحوه پخت غذاهای سالم برای بیماران ارائه می دهد.

با سابقه گسترده ای در صنعت غذا به عنوان صاحب رستوران ، توزیع کننده غذای خوشمزه و نویسنده کتاب آشپزی ، متخصصان جان تقاضای زیادی دارند. در واقع ، در رسانه های مختلف ققنوس ، از جمله میزبانان رادیویی در 92.3 FM KTAR ، Riz Rizona Midday ، Sonoran Living ، Magazine Phoenix و موارد دیگر ، ارائه شده است.

دستور العمل های خوشمزه تر را بررسی کنید با مجموعه آشپزخانه RM Clean Eating Kitchen خود با آشپز Red Mountain ، Jan de Atri ، غذای تمیز Red Mountain Way را بیاموزید!Source link

دیدگاهتان را بنویسید