سوپرانوهای کلرادو برای حمایت از عادات مواد مخدر به سرقت رفتند: خوراک


گروه بزرگی از جنایتکاران کوچک تا بزرگ کلرادو که خود را “سوپرانو” می نامند ، با “سوپرانوهای سبک” و نشان نایک که روی پیشانی خود خالکوبی شده است ، پس از افشا شدن برای یک سری جنایات کوچک ، بلوز می خوانند. از عادات سکسی آنها حمایت کنید.

به گفته دادستان ، یک هیئت منصفه در دنور 11 نفر را به دلیل سرقت لباسشویی متهم کردند که خود را با فنتانیل ، هروئین و مت آمفتامین آلوده کرده اند.

مقامات در بیانیه مطبوعاتی روز جمعه گفتند که این سندیکای دو بیتی ، شامل مردان و زنان بین 21 تا 42 سال ، به سرقت خودرو ، سلاح ، تجهیزات و سایر اقلام به ارزش 950،000 متهم شد.

به گفته ریاض ، این خانواده رانندگان مراقب و فراری را که پلاک خودروها را می دزدند ، برای نفوذ به کیوس و هیوندای و ورود به شبکه داغ اعزام خواهند کرد.

مقامات مدعی هستند که آنها سپس از کارت های اعتباری موجود در خودروی سرقتی برای خرید کارت هدیه و املاکی استفاده می کنند که به راحتی می توانند به صورت نقدی به فروش برسند.

به گفته دادستان ، خدمه “سوپرانوها” همچنین کد مافیاو امرتا را به صورت آنلاین نادیده گرفتند و از فیس بوک برای برنامه ریزی سرقت ، فروش اجناس سرقت شده و مباهات خود استفاده کردند.

سوپرانو کلرادو
سیرا ساندووال و تیموتی بولز
دنور DA

“بت مک کان” ، دادستان منطقه ، می نویسد: “در برخی موارد فیس بوک متهم می شود که جنایات خود را مستقیماً وارد جریان کرده است در حالی که در حال پیشرفت است زیرا سایر اعضای شرکت مشوق هایی در زمان واقعی ارائه می دهند.”

در مجموع 91 اتهام علیه مظنونان مطرح شده است و آنها تحت قانون جرایم سازمان یافته کلرادو متهم هستند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید