سهمیه ایران برای تماشای جام جهانی; بلیط 7500 – تجارتنیوز


به گزارش تجارت نیوز، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی با قطری ها برای ایجاد دفتر ارتباطی بین دو کشور با هدف توسعه ارتباطات حمل و نقل و رفع فوری مشکلات تفاهم کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، جاسم بن السیف السلیطی وزیر حمل و نقل قطر و هیئت همراه صبح امروز با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی دیدار و درباره بسیاری از مسائل گفتگو کردند.

در این دیدار بر توسعه روابط دو کشور در زمینه حمل و نقل دریایی، هوایی و بین المللی تاکید شد. همچنین در این جلسه موضوعات مختلف مربوط به جام جهانی و مدیریت سفر و زندگی امروز ایرانیان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده وزارت ورزش و جوانان در این دیدار گفت قطر 7500 بلیت به ایران برای تماشای جام جهانی توزیع کرده است. در این جلسه همچنین اعلام شد در 6 ماهه نخست امسال قیمت کالاهای ایرانی از بنادر بوشهر و دیر به بنادر قطر 20 درصد افزایش داشته است.

وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به فرصت‌های فراوان همکاری‌های ایران و قطر، بر ایجاد دفتر مشترک همکاری‌های دو کشور در بخش حمل‌ونقل تاکید کرد.

وزیر حمل و نقل قطر همچنین گفت: روابط دو کشور برادرانه و عمیق است و ایده ایجاد دفتر مشترک از سوی وزیر راه و شهرسازی ایران مطرح شده است که برای توسعه کشور ضروری است. اینها. ارتباط