ساپینتو رفتن من را محکوم کرد/ فولاد همچنان در حال مذاکره است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر، آرش رضاوند مدافع استقلال پس از بازی دوستانه این تیم مقابل هواداران در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.

رضاوند ابتدا گفت: اردوی خوبی در ترکیه داریم. بدن ورزشکاران در فرم و آهسته برو بهتر خواهد شد.

او گفت ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال به او اعتقاد زیادی دارد آه تو بله، تاکید کرد: باید از خود بپرسید. ساپینتو با من مهربان بود. بیایید جلو برویم و ببینیم چه می شود.

استقلال میانه برای معنی این تیم گفت: استقلال امسال استقلال است سلام تقریبا بازیکنانش را حفظ کرده و افراد خوبی را جذب کرده است. امسال از سال در گذشته کیفیت تیم بهتر است و نتیجه بهتر است.

رضاوند وی در پاسخ به درخواست باشگاه فولاد برای بردن او گفت: ساپینتو مخالف جدایی من است. هر دو باشگاه در حال مذاکره هستند. در یکی دو روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد.

وی درباره اینکه فصل گذشته در فولاد جان سالم به در برد و به نظر می رسد از استقلال وام گرفته و می خواهد در کدام تیم بازی کند، گفت: بحث بهبودی نیست. روش اتفاق افتاد باشگاه تصمیم گرفت من را رها کند. از طرفی صالح حردانی به استقلال آمد. من متعلق به باشگاه هستم. الان هم همینطور است. من هر کاری که آنها تصمیم بگیرند انجام خواهم داد.

هافبک استقلال در پایان با بیان اینکه در اینترنت قوی نیستم گفت: منتظر اتفاقات سال هستم. در گذشته برای استقلال تکرار کنید. استقلال قلب دوست دارم، دوست دارم بالا باشه.