ساده ترین راه برای مدیریت پول


اخیراً ، من به شگفت انگیزترین ابزار مالی تا به حال برخورد کردم.

کاش زودتر در موردش یاد می گرفتم.

فقط چهار ماه و نیم گذشته است ، اما من هرگز احساس نمی کردم آنقدر از کنترل خارج شده باشم که در عین حال آنقدر آزاد باشم ، وقتی به این فکر می کردم که چقدر پول دارم و چقدر می توانم برای هر چیزی که نیاز دارم یا می خواهم هزینه کنم.

حالا نمی خواهم بگویم که این ابزار پول باعث شد من متوجه شوم که ثروتمند هستم.

فقط من را از بیش از حد رها کرد.

برای شروع ، در حالی که من در پس انداز خوب بودم ، هنوز هیچ ایده روشنی نداشتم که آیا من هوشمندانه پس انداز می کنم ، چقدر واقعا دارم و چقدر می خواهم رشد کنم و چگونه می توانم آن را برای آینده خود مدیریت کنم.

تنها چیزی که می خواهم این است که در اسرع وقت بازنشسته شوم ، می دانم که درآمد منفعل و کافی برای پرداخت صورتحساب دارم ، بنابراین می توانم با روزهایم آنچه را که دوست دارم بازی کنم. هرچه پول بیشتری بدست آورم ، بهتر است. اگر نه ، محصول جدید فقط برای شما است!

من می خواستم به اندازه لازم فراوان باشم تا بتوانم سفر کنم ، دنیا را ببینم ، تا آنجا که ممکن است با خانواده ام وقت بگذرانم ، عزیزانم را درگیر تجربیات شگفت انگیز کنم و در هر زمان به هر کسی که نیاز دارد کمک کنم.

اما من دقیقاً نمی دانستم چگونه این کار را انجام دهم یا چقدر برای رسیدن به آن زمان برده است.

تا اینکه من مستقیماً به همه چیزهایی که داشتم و t نگاه کردم. روشهای Harv Acre اعمال نشد.

اگر نام هارو را نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم همین حالا شروع کنید. به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید. پول از بسیاری جهات می تواند ریشه همه استرس شما باشد ، زیرا وقتی در این مرحله از جوش به طور ناخودآگاه سرکوب می شود ، اقدامات زیادی وجود دارد که می تواند شما را از زندگی خود شادتر کند.

مدیریت بهتر پول ما می تواند این استرس را کاهش دهد و به ما اجازه می دهد از فضای ذهنی جدید خود استفاده کنیم تا گام بعدی در جستجوی خوشبختی آغاز شود ، یعنی سفر برای کشف این که ما واقعاً چه کسی هستیم.

بنابراین بیایید این کار را انجام دهیم – مشکل پول خود را حل کنید.

در ابتدا ، مشکل خواهد بود. همچنین می تواند دردناک باشد. زمانی را به یاد می آورم که من به اندازه کافی برای تهیه آخرین گوشت تلاش می کردم و در بدهی کارت اعتباری فرو رفتم. آخرین کاری که می خواستم انجام دهم این بود که صورت حساب بانکی خود را بررسی کنم.

وقتی شروع کردم به ساختن آنقدر که به موجودی بانکی خود دوبار فکر نکردم ، هنوز از اطلاع کامل و دقیق آمار و آنچه در جریان است اجتناب می کنم.

همه چیز آشفته بود.

تا اینکه با سیستم مدیریت پول هارو آشنا شدم.

خیلی ساده است اما بسیار هوشمندانه و در اینجا می رویم. بگذارید آن را با شما به اشتراک بگذارم!

هارو اساساً می گوید که همه باید شش حساب بانکی متفاوت داشته باشند یا آنها را مانند “شش قوطی” بنامند.

آره ششبه

هر کس با پول خود عاقل باشد ، تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد نمی گذارد.

با شش حساب (یا به معنای واقعی کلمه ، اگر می خواهید) ، می توانید به وضوح مشخص کنید که چه پولی را نمی توانید لمس کنید و چه چیزی را می توانید سرمایه گذاری کنید ، خرج کنید و بدهید. می توانید همه این حساب ها را در یک بانک داشته باشید یا می توانید آنها را در بانک های مختلف باز کنید.

و اگر می خواهید با این سیستم ثروتمند شوید ، در مورد پول باید به سه نکته ساده پایبند باشید:

شما باید آن را بدست آورید ، پس انداز کنید ، رشد دهید.

هنگامی که می توانید ببینید پول شما کجاست و به وضوح می دانید که چه چیزی می توانید بپردازید و چه چیزی نمی توانید ، شما بسیار احساس آزادی می کنید زیرا می دانید که تصمیم شما بر اساس اعداد واقعی است.

فرض کنید شما راهی برای درآمدزایی پیدا کرده اید ، مهم نیست چقدر (این می تواند 100 دلار باشد ، ممکن است 100000 دلار باشد. این به میزان درآمد شما مربوط نمی شود ، بلکه به نحوه شما) مدیریت کنید پول تو.). پس از همه کسر مالیات ، شما با مبلغ خالص خود در تعادل نگه دارید. این اساساً “حقوق خانه” است.

این مقدار به شش کوزه مختلف تقسیم می شود.

شش کوزه / حساب وجود دارد:

1. حساب آزادی مالی یا FFA (10 of از حقوق خالص)

پول این شیشه را هرگز نمی توان لمس کرد. هرگز. پس از بازنشستگی شما مجاز به برداشت پول از این شیشه هستید. هیچ استثنایی برای این قانون وجود ندارد. به یاد داشته باشید که وقتی جوانتر هستید ، سالهای بیشتری برای پس انداز دارید ، اما هرچه بزرگتر باشید ، زمان کمتری خواهید داشت. بنابراین در مورد آن سختگیر باشید. افراد مسن شما را دوست خواهند داشت.

خوب من دروغ گفتم در این قاعده یک استثنا وجود دارد. و با پول موجود در این شیشه شما فقط مجاز به انجام کاری هستید ، اگر قصد دارید آن را در یک سرمایه گذاری ثابت مانند سپرده های مدت دار یا اوراق قرضه سرمایه گذاری کنید.

از آنجا که پول در آنجا باقی می ماند ، می تواند سریعتر به چیزی تبدیل شود که دارای برنامه سررسید باشد.

2. هزینه یا پس انداز طولانی مدت برای LTSFS (10 of از حقوق خالص)

وقتی مجبورید خانه ، ماشین ، یخچال یا هر چیزی که نیاز دارید بخرید ، آن را در ظرفی فرو می برید که بسیار گران است. همچنین می توانید از این پول برای سرمایه گذاری استفاده کنید و برای این سرمایه گذاری ها می توانید از منطقه بازگشت تضمین شده خارج شوید. این بدان معناست که چیزی با ریسک همراه است.

تا حدی ، LTSFS پولی است که می توانید از دست بدهید. برخلاف FFA شما.

اما مطمئناً ، هنوز در LTSFS خود هوشمند باشید و اگر می خواهید در هر چیزی سرمایه گذاری کنید باید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید ، عملی و مبتنی بر واقعیت باشید و با یک شهود خوب فراموش نکنید.

شما باید مقدار زیادی از LTSFS خود هزینه کنید و به میزان قابل توجهی کاهش می یابد ، از ابتدا شروع کنید و دوباره ، هرگز از FFA ما پول نگیرید.

هرگز.

3. شرایط مورد نیاز (55 of از حقوق خالص)

این یک حساب است که همه هزینه های ضروری شما را به صورت ماهانه میزبانی می کند. اجاره ، وام مسکن ، صورت حساب ، کارت اعتباری و وام ، مواد غذایی ، هزینه های روزانه … فقط. بسیار ساده.

اگر موجودی اضافی دارید ، به این معنی که کمتر از 55 درصد آن را هزینه می کنید ، می توانید آن را در پنج حساب دیگر توزیع کنید. شخصاً ، من دوست دارم آنچه را که باقی مانده است به FFA و LTSFS تقسیم کنم.

خوشحالم که شاهد رشد آن هستم.

4. تحصیلات (10 of از حقوق خالص)

هرگز قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

شخصی حدود هشت سال پیش به من گفت افرادی که کتابهای غیر داستانی می خوانند ، هفت برابر بیشتر از کسانی که فقط داستان خواندند موفق ترند.

اکنون من مطمئن نیستم که “هفت برابر بیشتر” در اینجا دقیق است ، اما مطمئنم که در این جمله حقیقت وجود دارد.

پس از همه ، اگر شما یک کتاب غیر داستانی می خوانید ، به این معنی است که بر اساس حقایق است ، و به معنای چیزی است که باید یاد بگیرید و به کار ببرید.

و هنگام درخواست ، نتایج را مشاهده می کنید. گاهی اوقات شکست می خورید ، اما سپس یاد می گیرید و دوباره درخواست می دهید و اگر تسلیم نشوید ، نتایج را خواهید دید.

وقتی این داستان غیر داستانی را آموختم در مقابل. نظریه داستان ، من متوجه هستم ، من فقط کتابهای داستانی می خواندم. من داستانهای غیر داستانی نخوانده ام. خسته کننده بود.

اما من برای موفقیت تلاش می کردم ، بنابراین سعی کردم.

و از آن زمان کتاب تخیلی نخوانده ام. در بزرگسالی همیشه بینی خود را در یک کتاب نگه داشتم و بنابراین زمان تغییر داستان بود.

درست است که زندگی من تغییر کرد. احساس می کردم باهوش ترم ، اعتماد به نفس بیشتری دارم ، در حال یادگیری و استفاده و بهره مندی بودم. زمانی که من آنجا بودم ، در مورد پیشرفت شخصی نیز خواندم تا بتوانم بهترین مهارت های مقابله ای را برای زندگی شاد و بدون استرس داشته باشم.

بنابراین بله ، نکته ای که من قصد دارم به آن اشاره کنم این است که آموزش مهم است. اگر می خواهید رشد کنید و موفق شوید ، آموزش خود را شروع کنید.

کتاب بخرید ، دوره های آموزشی در خانه بگذرانید ، در سمینارها شرکت کنید ، آنچه را که می خواهید یاد بگیرید و چگونه می خواهید آن را به شما بدهید.

اگر تمام بودجه آموزشی خود را در یک ماه خرج نکرده اید ، خوب است. این بدان معناست که جمع می شود و سپس می توانید برای اقلام با بلیط بالا که شامل تحصیل است هزینه کنید ، مانند گروه متفکر برجسته که عضویت سالانه دارد.

اگر فکر می کنید می توانید همه چیز را که به اینترنت نیاز دارید به صورت رایگان بیاموزید ، این 10٪ را بردارید و آن را در حسابی دیگر که مناسب شماست بگذارید.

5. بازی (10 of از حقوق خالص)

آره! بهترین بودجه تا کنون. این به خاطر دست انداختن و خراب کردن خود است.

برای شام یک بطری شامپاین می خواهید؟ آیا او درمان آبگرم می خواهد؟ اوه آن کیف دستی و / یا کفش … من عاشق بازی هستم.

عیب نداره شما می دانید که از به دست آوردن آن چه چیزی می توانید به دست آورید و بر این اساس آن را خرج می کنید. و بله ، اگر آن را خرج نکنید ، جمع می شود ، بنابراین وقتی بزرگ شد می توانید واقعاً آن را نوازش کنید.

یک هتل پنج ستاره برای تعطیلات بعدی خود؟ مشکلی نیست.

6. پرداخت (5 of از حقوق خالص)

نکته آخر اینکه همه چیز انرژی است. بنابراین ، اگر می خواهید چیزی بسازید ، باید چیزی را از دست بدهید یا چیزی بدهید. و ممکن است راه دشواری را از دست بدهید ، یا می توانید آن را آزادانه و از صمیم قلب خود طی کنید.

این حساب را هر ماه خالی می کنید. در اینجا چیزی برای ذخیره وجود ندارد. این انرژی در حال خروج است بنابراین مطمئن شوید که جریان دارد.

اگر در موقعیتی هستید که می خواهید به یکی از اعضای خانواده یا نزدیک خود کمک کنید ، همیشه به این حساب نگاه کنید. به این ترتیب اگر بتوانید به آنها پرداخت کنید ، از عصبانیت جلوگیری خواهید کرد.

در اینجا چیزی نباید داده شود ، بنابراین آن را ارائه دهید و عملاً بگویید ، “این تنها چیزی است که می خواهم بدهم.”

و بس! شش حساب. امیدوارم این کار بتواند به اندازه من به من کمک کند. اکنون درآمد کسب کنید ، پس انداز کنید و رشد کنید!

این مقاله را دوست دارید؟ سپس آموزش رایگان Harv را برای اشتیاق ، هدف و سود ببینید.
نظرات

نظرات

Source link

دیدگاهتان را بنویسید