ساخت کارتون چکاو و میرزا درباره میرزاکوچک در جنگل


به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، چهارمین رویداد بزرگ رونمایی انیمیشن ایرانی «رویازی» با شعار «احیای رویاها» و فعالیت های مرکز پویانمایی سازمان سینمایی سوره در تالار سوره برگزار شد. هنر حوزه.

در این رویداد 12 گروه راه یافته به مرحله نهایی این رویداد ایده های خود را در مقابل سرمایه گذاران، علاقه مندان و مسئولان حوزه سرگرمی ایران ارائه کردند.

حسام رمضانی از گیلان خالق «چکاو و میرزا» به عنوان نماینده استان های شمالی کشور به این رویداد آمد.

وی در تشریح کارتون «چکاو و میرزا» به مخاطبان خبرنگاران گفت: در این کارتون با توجه به نبود قهرمان برای هفت کودک تا 12 سال پروژه ای برای میرزاکوچک ساخته می شود.

چکاو دختری بازیگوش و شجاع است و میرزاکوچک و عمویش دکتر. حشمت که می خواست مردمی را که از گرسنگی و بیماری رنج می بردند از دست نیروهای روس و انگلیس نجات دهد.

فصل چهارم «رویازی» راه اندازی دین ایرانی در سه ماه با برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی به ایستگاه پایانی خود رسیده است و پروژه هایی که به مرحله نهایی رسیده اند با راه اندازی ایده های خود توان جذب سرمایه گذار را امتحان کرده اند.

این رویداد که توسط مرکز پویانمایی سوره و زیر نظر سازمان سینمایی سوره برگزار می شود، هر ساله با هدف پیوند بین تخیل و خلاقیت برگزار می شود.

انتهای پیام/84008
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید