زنان در گذشته متفاوت بودند


به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین رضا عزت زمانی امروز در نشست جنبش پیشرو زنان و جهاد تباین در رشت، با اشاره به قدرت و توان زنان در عرصه های مختلف، پرشورها، اظهار داشت: زنان در عرصه های مختلف، در عرصه های مختلف حضور دارند. زنان ایران اسلامی دنیای دروغین غرب را تا نابودی نابود خواهند کرد

وی «عفت و محبت» را یکی از بزرگ ترین مواهب زنان دانست و افزود: زنان پیشوایان عفاف در جامعه هستند و در ترویج فرهنگ اسلامی نقش بسزایی دارند.

رایزن فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه زنان می توانند ستون های خانواده جهان اسلام باشند، گفت: دانستن نحوه زندگی در جامعه، حفظ حیا و قدردانی از جایگاه و قدرت زمانی که زنان به آن قیام می کنند.

عزت زمانی با بیان اینکه زنان می توانند معیار سازندگی جهان نوین اسلام را به دوش بکشند افزود: زنان می توانند با سلاح پاکی و سادگی در ایجاد جهان بزرگ اسلام سهیم باشند و در این عرصه پیشگام باشند.

وی درباره جنگ دشمن در رسانه ها گفت: در جنگ اطلاعاتی آنچه در واقعیت اتفاق می افتد و آنچه دشمن در رسانه ها برای مردم می فرستد بسیار متفاوت است و باید این تفاوت ها توضیح داده شود.

رهبر فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی هدف اصلی دشمن را القای ناامیدی، کفر و بداخلاقی در جامعه دانست و گفت: دشمن با تعریف قدرت زنان از آن به عنوان ابزار و ثروت استفاده کرده است. خودش و جامعه اسلامی

عزت زمانی با بیان اینکه زنان در بیان «توحید» بهترین و مؤثرترین هستند، تصریح کرد: همان گونه که حضرت فاطمه زهرا(س) در حکومت حضرت علی(ع) و حضرت زینب کبری(س) بار سخن گفتن را به دوش کشیدند. همچنین. کربلا، زنان جامعه اسلامی، داستان اصلی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن هستند.

وی بانوان را پیشگام در عرصه بصیرت افزایی جهادی دانست و افزود: بانوان ایران اسلامی به ویژه مادران شهدا نقش بسزایی در رسیدن به بصیرت افزایی جهادی خواهند داشت.

مسئول فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به نقش زنان در طول تاریخ و در مقاطع مختلف گفت: زنان در گذشته همواره تغییر کرده اند و این مهم برای پیروزی انقلاب اسلامی و حراست مقدس است.

عزت زمانی در خصوص نقش موثر زنان در حل بسیاری از مشکلات و مسائل گفت: زنان کاتالیزور در سخت ترین دوران تاریخ هستند و نمی توان این نقش تاثیرگذار این قشر را نادیده گرفت.

وی با بیان اینکه نسل جدید تشنه توجه و تفاهم است، افزود: دهه هشتاد و نسل جدید پرچمداران حرکت عظیم گام دوم انقلاب هستند.

اولین برنامه محبوب ترین محمد رسول الله «اشداء الکفار» است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان نیز با اشاره به آیه شریفه قرآن گفت: قدرت خداوند متعال برای رسالت پیامبر(ص) در قرآن باید مورد توجه و تبیین قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین سعید مهدوی در سخنانی درباره خصایص شریف پیامبر اکرم (ص) گفت: مردم در هر مقام، مقام و جنسیت به «محمدی» زیستن فراخوانده می شوند، زیرا این فطرت و معنای پیامبر (ص) است. ). ) باعث شادی و نشاط می شود.

وی با بیان اینکه اولین هدف دوستداران محمد رسول الله «اشداء الکفار» است، گفت: ضعف و عصبانیت در ابعاد مختلف از ویژگی های پدر واقعی پیروان پیامبر است.

مدیرکل نهضت اسلامی گیلان عدم اعتقاد به ایجاد جهان نوین اسلامی را از مصادیق کفر دانست و گفت: ایجاد امت نوین اسلامی با میل، تبیین و تعریف در جامعه مستقر می شود. .

وی در خصوص اتفاقات اخیر کشور گفت: دشمن و امپراتوری رسانه ای او در صدد ایجاد ناراحتی و ناامیدی در جامعه اسلامی است.

انتهای پیام/84008
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید