زمانی برای آماده کردن غذا ندارید؟ خدمات تحویل جدید، پایبندی به پروتکل شما را آسان می کند

در مورد تغییر رژیم غذایی واقعاً هیچ چیز برای ترسیدن وجود ندارد، اگر بخواهید از کمی فناوری کمک بگیرید. تغییر رژیم غذایی برای بسیاری می تواند بسیار استرس زا باشد. مخصوصاً وقتی احساس نمی‌کنند که کنترلی روی آن دارند، مانند زمانی که به آنها گفته می‌شود باید پروتکل خاصی را برای کمک به مدیریت یک بیماری مزمن دنبال کنند، یا اینکه از اختلال در روال عادی خود ناراحت هستند. مسلماً، تغییرات اولیه می‌تواند یک تعدیل باشد، اما خوشبختانه، بسیاری از سرآشپزهای ورودی تصمیم گرفته‌اند که با اجازه دادن به آنها در محل شما آشپزی را انجام دهند، حدس‌ها را از پروتکل جدید خود حذف کنید. تحویل غذا و کیت غذا در بین بسیاری از افراد به طور فزاینده ای محبوب می شود. این خدمات از دانش‌آموزان بی‌سابقه، خانواده‌های پرمشغله، تا افرادی که نیاز به رعایت دقیق رژیم غذایی دارند، عالی هستند!

این نوع خدمات بسیار راحت هستند و می توان آنها را به دو دسته اصلی تقسیم کرد (اگرچه تعدادی از آنها ترکیبی از هر دو دارند). برخی غذاهای کامل را آماده می‌کنند که آماده گرم کردن و خوردن هستند، برخی دیگر مواد تازه و آماده را با دستورالعمل‌های آشپزی دقیق تحویل می‌دهند و بقیه غذا را خودتان آماده می‌کنید. ما یک نوع سرویس را بر دیگری توصیه نمی کنیم، ما فکر می کنیم بهترین راه برای در نظر گرفتن آنها، در کنار این که ممکن است بهترین پروتکل خاصی را داشته باشد، این است که چقدر از آن لذت می برید یا چقدر زمان برای اختصاص دادن به بودن دارید. در آشپزخانه؟ آیا بخشی از استفاده از سرویس تحویل برای شما جذاب است زیرا مجبور نیستید آشپزی کنید؟ این کاملاً منصفانه است و دقیقاً به همین دلیل است که این خدمات در وهله اول وجود دارند! همچنین مطلقاً نمی توان گفت که نمی توانید از بیش از یک سرویس استفاده کنید. صرف نظر از اینکه وعده های غذایی شما ممکن است از کجا تهیه شود، همه ما چند بار در روز، چند بار در هفته غذا می خوریم، درست است؟ برای افرادی که عاشق آشپزی هستند، اما فقط زمانی که در آخر هفته ها وقت دارند، ممکن است به این معنی باشد که از یک سرویس چند روز در هفته و سرویس دیگر برای شب های هفته که عجله دارند استفاده می کنند، که غذاهای کاملاً آماده را فراهم می کند که باعث صرفه جویی در وقت می شود. این ممکن است دردسرساز به نظر برسد، اما با استفاده آسان از اپلیکیشن‌های موبایل و سایت‌های دسکتاپ، مطمئناً می‌تواند آسان‌تر از ریختن در کتاب‌های آشپزی و وب‌سایت‌ها و امتحان دستور العمل‌های آزمایش نشده، و سپس رفتن به خواربارفروشی مخوف برای جمع‌آوری هر چیزی که نیاز دارید باشد. .

پس از بررسی تعداد زیادی از منوهای ارائه شده توسط شرکت هایی که در زیر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد، می توانیم بگوییم که قیمت آنها برای ارائه آنها منصفانه است. اگر از آن دسته آشپزهایی هستید که در پایان هفته با ضایعات زیادی روبه‌رو می‌شوید، حتی می‌توانیم بگوییم که آنها هم می‌توانند در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند. مثل همیشه، ما به هیچ یک از این خدمات وابسته نیستیم و تنها هدفمان این است که به بیماران و خوانندگان خود در سفر خود با تغییر رژیم غذایی کمک کنیم و به آنها کمک کنیم تا در هنگام یادگیری استراتژی های جدید غذا خوردن، تصمیمات آگاهانه بگیرند. بهبود کیفیت زندگی آنها در حالی که ما در آن هستیم هرگز ضرری ندارد.

هنگام انتخاب این که کدام یک از این خدمات را توصیه کنیم، از چندین معیار کلی استفاده کردیم. برای شروع، ما به دنبال شرکت‌هایی بودیم که از پروتکل‌های غذایی خاص مانند: Paleo، Keto، Protocol Autoimmune (AIP)، گیاه‌خواری، بدون گلوتن، وگان و غیره پشتیبانی می‌کنند. سپس، البته، ما قیمت گذاری را بررسی کردیم، زیرا این فقط منطق است. ما فکر می‌کنیم که منطقی‌تر است که هر یک از آنها را به‌خاطر ارزش‌شان قضاوت کنیم، به‌جای اینکه آنها را در برابر یکدیگر قضاوت کنیم، زیرا در بسیاری از موارد می‌تواند مانند مقایسه سیب با پرتقال باشد. شرکت هایی که غذاهای ارگانیک، آنتی بیوتیکی، هورمونی و بدون GMO ارائه می دهند به دلایل بهداشتی و زیست محیطی بی شماری برای ما جذاب بودند. و در نهایت، اگر هدفشان تهیه گوشت و تولید محلی و/یا پایدار باشد، که بهتر بود!

بدون ADO بیشتر.

SunBasket.com – این سرویس با بسیاری از معیارهای ما مطابقت داشت. از نظر پروتکل‌هایی که آنها پشتیبانی می‌کنند، پروتکل‌های زیادی وجود دارد، از جمله: Paleo، بدون گلوتن، گیاه‌خواری، و یک منوی اختصاصی که Lean+Clean نامیده می‌شود (که ما به‌طور خاص بررسی نکرده‌ایم و نمی‌توانیم برای پروتکل خاصی توصیه کنیم. اینطور نیست. برای اینکه بگوییم اگر مایل هستید شما را تشویق به انجام تحقیقات خود نمی کنیم، لطفاً انجام دهید!). آنها از غذاهای پایدار و ارگانیک در دستور العمل های خود استفاده می کنند و متعهد هستند که فقط از هورمون ها و گوشت های بدون آنتی بیوتیک استفاده کنند. غذاهای دریایی آنها همیشه به عنوان بهترین انتخاب یا جایگزین خوب توسط برنامه تماشای غذاهای دریایی آکواریوم Monterey Bay توصیه می شود. دستور العمل های آنها طوری طراحی شده است که در 30 دقیقه روی میز قرار می گیرند، بنابراین برای شب های هفته عالی هستند. سفارشات به صورت هفتگی در مواد بسته بندی 100% قابل بازیافت تحویل می شوند. با منوی کلاسیک خود، 18 منو برای هر وعده 6.16 دلار ارائه می دهند. منوهای خانوادگی دارای 6 منو با قیمت 6.62 دلار در هر وعده هستند.

Plated.com – ما با این هشدار شروع می کنیم که آنها منوهای خاص پروتکل را ارائه نمی دهند، بلکه “منوی های طراحی شده سرآشپز با الهام از جهان.” گفته می شود، آنها غذاهای ترکیبی و مطابقت زیادی را ارائه می دهند که بسته به ظرف و پروتکل، این سرویس ممکن است همچنان برای شما بسیار خوب عمل کند. آنها 20 دستور غذا را برای انتخاب و حتی یک گزینه “نرخ و بررسی” ارائه می دهند که به تنظیم منوهای آینده برای شما کمک می کند. این چیزی بود که ما فقط متوجه انجام آن Plated شدیم و معتقدیم که دلیل دیگری برای بررسی آنهاست، حتی اگر ممکن است پروتکل خاص شما را لیست نکنند، ممکن است همچنان غذاهای بسیار خوبی داشته باشند که با همه معیارهای شما مطابقت دارند. آنها متعهد به ماهیگیری پایدار هستند و فقط گوشت های بدون هورمون و آنتی بیوتیک سرو می کنند و در صورت امکان با مواد ارگانیک مکمل می شوند. آنها از روش قیمت گذاری حجمی استفاده می کنند، به این معنی که هر چه تعداد سرویس های بیشتری بخرید، گران تر می شوند. 2 تا 3 وعده هر کدام 11.95 دلار است در حالی که 4 یا بیشتر به 9.95 دلار کاهش می یابد. آنها برای سفارش های بیش از 60 دلار ارسال رایگان ارائه می دهند.

GreenChef.com – این سرویس به دلیل جدیت آنها نسبت به پخت و پز بدون گلوتن واقعاً برای ما متمایز بود. آنها اولین سرویس تحویل وعده غذایی بودند که با برنامه GFFS گروه عدم تحمل گلوتن گواهینامه دریافت کردند. این به ما اعتماد به نفس زیادی می دهد وقتی که به مصرف کنندگان بدون گلوتن توصیه می کنیم آنها را بررسی کنند. آنها علاوه بر منوهای بدون گلوتن خود، منوهای همه چیزخوار، گوشتخوار، پالئو، کتو، وگان و گیاهخواری را نیز ارائه می دهند. بسیاری از آنها در اندازه خانواده هستند. آنها از تمام مواد ارگانیک استفاده می کنند. قیمت آنها نسبتاً ساده است، اما بستگی به این دارد که از کدام منوها سفارش دهید و چه تعداد از آنها را تغذیه می کنید. از سایت آنها:

«قیمت‌گذاری ما بر اساس برنامه‌ای است که انتخاب می‌کنید و اینکه هر شام چند نفر می‌خورند.

طرح 2 نفره: 1 جعبه شامل 3 وعده شام ​​برای 2 نفر (در مجموع 6 وعده غذایی / وعده در هر جعبه).

طرح خانواده: 1 جعبه شامل 2 شام برای یک خانواده چهار نفره است که به سبک خانواده برای والدین و بچه ها سرو می شود (در مجموع 8 وعده غذایی / وعده در هر جعبه).

گیاهخواری 10.49 دلار در هر وعده

همه چیزخوار 11.99 دلار در هر وعده غذایی

وگان 11.99 دلار در هر وعده غذایی

گوشتخوار 13.49 دلار در هر وعده غذایی

بدون گلوتن 13.49 دلار در هر وعده غذایی

Paleo 14.99 دلار در هر وعده غذایی

توجه: بر اساس اولویت های پروتئینی که برای طرح همه چیز خوار یا گوشتخوار تنظیم می کنید، ممکن است منویی دریافت کنید که تحت برنامه غذایی متفاوتی قرار می گیرد. نگران نباشید – ما همیشه قیمت کمتری از دو طرح را از شما دریافت می کنیم.

خانواده همه چیزخوار 11.99 دلار در هر وعده غذایی

خانواده گوشتخوار 12.99 دلار در هر وعده غذایی

توجه: قیمت های فوق شامل 9 دلار حمل و نقل و جابجایی در هر جعبه نمی شود.”

CavemanChefs.com – این یک شرکت مستقر در کلرادو است که مستقیماً به منطقه مترو دنور خدمات می دهد، اما آنها حمل و نقل روز بعد را به مناطق خارج از آن ارائه می دهند. یکی از چیزهایی که به نظر ما جالب بود این است که آن‌ها مکان‌هایی را در جعبه‌های کراس فیت در این منطقه فراهم می‌کنند و برای بسیاری دو پرنده را با یک سنگ می‌کشند. چه چیزی بهتر از یک ورزش و سپس بازگشت به خانه با شام بدون توقف اضافی؟ همانطور که از نام آنها پیداست، آنها بر روی تهیه غذاهای Paleo و حتی پذیرایی Paleo تمرکز می کنند، که مخصوصاً زمانی که میزبان یک رویداد هستید بسیار عالی است اما نمی خواهید پیشرفت رژیم غذایی شما را از مسیر خارج کند. همانطور که در اطراف سایت آنها جستجو می کردیم متوجه شدیم که آنها همچنین منوهایی را برای SIBO، low fodmap، Keto، Whole30 و PaleoAIP ارائه می دهند. در واقع، طبق سایت آنها، آنها اولین سرویس تحویل غذای خاص SIBO در ایالات متحده هستند! آنها هر هفته حداکثر 10 وعده غذایی را برای انتخاب ارائه می دهند. همچنین، آنها قهرمانان مراقبت از محیط زیست، پایداری، و گوشت های پرورش یافته انسانی هستند. آنها گوشت گاو و گوسفند واگیو 100٪ با علف را ارائه می دهند. و همچنین گوشت خوک و مرغ 100٪ بدون آنتی بیوتیک و بدون هورمون، و ماهی سالمون آلاسکا و ورلاسو صید شده وحشی. آنها سعی می کنند در صورت وجود از سبزیجات محلی، ارگانیک و فصلی استفاده کنند. نکته‌ای که ما متوجه شدیم که واقعاً آنها را از سایر خدمات متمایز می‌کند، این است که آنها مایلند با مشتریان خود در سفارشی کردن وعده‌های غذایی کار کنند، به این معنی که اگر آلرژی یا محدودیت غذایی دیگری دارید، آنها برای کمک به شما هستند. نه اینکه بگوییم شرکت‌های دیگر انعطاف‌ناپذیر هستند، اما برخی از مدل‌های کسب‌وکار آن‌ها فقط اجازه جایگزینی یا حذف را نمی‌دهند، بنابراین ممکن است برای همه کارایی نداشته باشند. می توانید برای حفظ امنیت و سلامت خود با کارکنان سرآشپزهای حرفه ای آنها تماس بگیرید یا ایمیل بزنید! ما متوجه شدیم که به ویژه برای افرادی که پروتکل های بسیار سختگیرانه دارند جذاب است. ما یک پیوند به صفحه قیمت گذاری آنها اضافه کرده ایم، زیرا آنها گزینه های زیادی از جمله سفارش به پوند ارائه می دهند، و ما فکر کردیم که دیدن آن ممکن است آسان تر باشد زیرا آنها آن را به طور منظم در سایت خود به جای تلاش جملات اجرا شده در سایت خود ارائه می دهند. توضیح دادن!

SupperBell.com – یکی دیگر از خدمات تحویل مستقر در کلرادو است که نامی آشنا در راس آن، سرآشپز فرانک بونانو است. بسیاری از شما که در منطقه متروی دنور و اطراف آن زندگی می کنید، ممکن است با خانواده رستوران های او مانند لوکا، میزونا، بونز، اوستریا مارکو آشنا باشید. اگر تا به حال در هر یک از آنها غذا خورده اید، می توانید ببینید که چرا ما این سرویس را از سرآشپز آنها توصیه می کنیم! آنها یک ویژگی فیلتر برای منوهای خود ارائه می دهند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید: بدون گلوتن، بدون آجیل، Paleo، گیاهخواری، Light’NFit، و بدون لبنیات. این فیلترها را می توان در ورودی ها، غذاها/سالادها، صبحانه ها، خانواده ها و بچه ها اعمال کرد. و صحبت از بچه ها، حتی چیزی برای کوچکترین آنها وجود دارد! SupperBell خط خود را از غذای کودک ارائه می دهد! آنها به نام Baby Fresh، 4 مرحله از اقلام ارگانیک از پوره گرفته تا مواد جامد را برای نوزادان 6 ماهه تا تمام سنین ارائه می دهند. آنها با بسیاری از تامین کنندگان محلی و پایدار مانند Seattle Fish Co.، Polidori Sausage، The Spice Guy و 5280 Culinary کار می کنند. سیستم قیمت‌گذاری و سفارش آن‌ها ما را کمی به ما یادآوری می‌کند که از رستوران‌ها بیرون می‌روید، به این صورت که می‌توانید سفارش خود را در روز اول (تا ساعت 15:00 به وقت محلی) ثبت کنید. در اواخر همان روز بین یک پنجره زمانی که از پیش انتخاب شده توسط مشتری تحویل داده می شود. هیچ قراردادی وجود ندارد و حداقل سفارش پایین فقط 10 دلار با هزینه تحویل 2.95 دلار در منطقه تحویل آنها وجود دارد.

در نهایت با یک وب سایت و صفحه فیس بوک برای سرویس جدیدی به نام SimplyAIP مواجه شدیم. آنها هنوز تحویل را آغاز نکرده اند، اما خدمات خود را در بهار (2018) راه اندازی خواهند کرد. آنها در وعده‌های غذایی، خوراکی‌ها و لذت‌های مناسب با پروتکل خودایمنی تخصص خواهند داشت، که ما بسیار هیجان‌زده هستیم که بررسی کنیم! صفحه فیس بوک آنها در حال حاضر مملو از اطلاعات، دستور العمل ها و پیوندهای وبلاگ است. ما به شدت توصیه می کنیم آنها را بررسی کنید، بسیار آموزنده! در میان AIP’ers احساس واقعی جامعه وجود دارد و ما انتظار داریم صفحات آنها تفاوتی نداشته باشد. آنها همچنین در حال حاضر یک ایمیل ثبت نام در صفحه وب خود دارند، بنابراین شما می توانید برای اطلاعات افتتاحیه و اعلان ها در لیست آنها باشید. ما فکر می کنیم که آنها یک منبع جدید فوق العاده برای کسانی هستند که از پروتکل AIP پیروی می کنند!

در مجموع، ما واقعاً در مورد این خدمات هیجان‌زده هستیم و اکیداً توصیه می‌کنیم تحقیقات خود را انجام دهید تا ببینید کدامیک با نیازها و بودجه خاص شما مطابقت دارد. ما می دانیم که تغییر رژیم غذایی یا پیروی از یک پروتکل سختگیرانه هر روز، می تواند برای اکثر افراد، به خصوص در ابتدا، استرس زا و ترسناک باشد. حتی اگر ۷ شب در هفته از خدمات تحویل غذا استفاده نمی‌کنید، زمان‌هایی که مطمئناً می‌توانید در مورد پروتکل جدید خود، نکات زیر و روها، و الهام‌گیری از وعده‌های غذایی آینده خود برای زمانی که احساس می‌کنید، بسیار خوب باشید. در پروتکل خود راحت تر و مطمئن تر باشید. ما طرفداران زیادی برای صرفه جویی در زمان و بدون استرس ماندن تا حد امکان هستیم و این خدمات درست در کوچه ما هستند. زمانی را تصور کنید که می توانید برای فعالیت های دیگر برای بهبود سلامت خود مانند رفتن به باشگاه، شرکت در کلاس یوگا یا مدیتیشن اختصاص دهید. مطمئناً هنگامی که گزینه های راحت، سالم و قابل اعتمادی مانند این وجود دارد، صدای آشپزی کمی کمتر جذاب می شود!