رژیم غذایی با بودجه با رژیم پاکسازی استاد

این رژیم در بهترین حالت خود با بودجه کم است! رژیم پاکسازی مستر (معروف به رژیم لیموناد، سم زدایی شربت افرا، رژیم بیانسه، یا رژیم فلفل کاین) یکی از ارزان ترین و ساده ترین رژیم هایی است که می توانید انجام دهید. این باعث می شود در مدت کوتاهی وزن کم کنید (آیا 10 پوند در 10 روز به نظر شما خوب است؟) و با هزینه بسیار کمی برای شما.

این رژیم بسیار موثر به بیانسه کمک کرد تا در 10 روز کوتاه 20 پوند وزن کم کند تا برای بازی در Dreamgirls آماده شود. و او تنها سلبریتی نیست که از Master Cleanse Diet برای کاهش وزن در مدت زمان بسیار کوتاه استفاده می کند.

بنابراین ما می دانیم که این یک رژیم غذایی موثر است، اما چگونه در هزینه شما صرفه جویی می کند؟

عدم عضویت در باشگاه

بسیاری از کارشناسان رژیم غذایی افراد را تشویق می کنند که برای کاهش وزن به باشگاه بروند تا ورزش کنند و تناسب اندام داشته باشند. در حالی که داشتن یک سبک زندگی فعال مهم است، داشتن عضویت در باشگاه می تواند گران باشد، به خصوص اگر به طور منظم از عضویت استفاده نکنید. با رژیم Master Cleanse، هیچ هزینه ماهانه ای برای عضویت گران در باشگاه وجود ندارد!

بدون عضویت در رژیم غذایی

همانطور که نیازی به عضویت در باشگاه نخواهید داشت، برای عضویت در مرکز رژیم نیز نیازی به خرج کردن پول نقد ندارید. با Master Cleanse، کاهش وزن سریع و ایمن را تجربه خواهید کرد که می‌توانید با یک رژیم غذایی سالم و ورزش، بدون کمک یک مرکز رژیم غذایی، پس از اتمام کار، آن را حفظ کنید.

بدون قبض رستوران

از آنجایی که در طول تجربه Master Cleanse غذا نمی‌خورید، می‌توانید در قبض‌های رستوران نیز صرفه‌جویی کنید. و همچنین نمی توانید الکل بنوشید، بنابراین قبوض بار شما نیز بسیار ناچیز خواهد بود.

مواد کم هزینه

همچنین به مواد تشکیل دهنده بسیار کمی نیاز دارد تا شما را به حرکت درآورد. در واقع، از آنجایی که در طول دوره 10 روزه به جز چند ماده ارزان قیمت روزه خواهید گرفت، ممکن است در نهایت در حین مصرف در هزینه خود صرفه جویی کنید!

تنها چیزی که برای این رژیم نیاز دارید مقداری لیمو ارگانیک، آب فیلتر شده، فلفل هندی ارگانیک، شربت افرا درجه B ارگانیک، نمک دریایی یونیدیده و چای ملین است. این مواد ساده به راحتی آماده می شوند و هزینه ای برای شما ندارند. دستورالعمل های کامل برای پاکسازی اصلی را بخوانید.