روغن هسته انگور برای رژیم غذایی بدون مخمر

آیا تا به حال در مورد روغن هسته انگور چیزی شنیده اید؟ روغن هسته انگور برای من نسبتاً جدید است و اخیراً شروع به استفاده از آن در آشپزی بدون مخمر کرده ام. در حالی که به اندازه سایر روغن هایی که بسیاری از ما استفاده می کنیم، مانند روغن های گیاهی، کانولا و زیتون رایج نیست، استفاده از روغن هسته انگور در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است، به ویژه در محافل سلامتی. من برای اولین بار با روغن هسته انگور به عنوان توصیه در یکی از کتاب های مرجع رژیم غذایی بدون مخمر برخورد کردم. این کتاب توصیه می کند که روغن را به رژیم غذایی بدون مخمر اضافه کنید زیرا منبع غنی از اسید لینولئیک است. اسید لینولئیک یک اسید چرب ضروری است که بدن برای عملکرد صحیح به آن نیاز دارد. این چیزی نیست که بدن خودش تولید می کند، بنابراین تنها راه برای دریافت مقادیر کافی از آن خوردن آن است. اگرچه برخی تحقیقات نشان می دهد که اسید لینولئیک ممکن است رشد کاندیدا آلبیکنس را کاهش دهد، مصرف روغن هسته انگور مزایای بیشتری را برای کسانی که از رژیم غذایی بدون مخمر برای درمان کاندیدیاز استفاده می کنند، ارائه می دهد.

این دیگر مزایای سلامتی ناشی از سطوح بالای اسید لینولئیک در روغن هسته انگور است که برای کسانی که از کاندیدیازیس رنج می بریم نگران کننده است. درمان موثر کاندیدایس یک رویکرد چند وجهی است که شامل کاهش تعداد کاندیدا آلبیکنس از طریق معرفی داروهای ضد قارچ، بازگرداندن سلامت بدن به طوری که بتواند به طور موثر کاندیدا آلبیکنس را کنترل کند، و اصلاح رژیم غذایی برای حذف آن، توقف تغذیه، شامل کاندیدا است. . افزایش مصرف اسید لینولئیک به عملکرد بهتر بدن کمک می کند و شانس بسیار بیشتری برای غلبه بر کاندیدیازیس به بدن می دهد.

افزودن روغن هسته انگور به رژیم غذایی بدون مخمر به سلامت کلی مبتلایان به کاندیدیازیس کمک می کند. تحقیقات نشان می دهد که روغن هسته انگور می تواند کلسترول بد را کاهش دهد و در عین حال کلسترول خوب را افزایش دهد. نشان داده شده است که سلامت گردش خون را بهبود می بخشد. محتوای بالای ویتامین E این روغن باعث شده است که آن را به خوبی شناخته شده و در مراقبت از پوست به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد. محتوای بالای آنتی اکسیدان موجود در روغن از بدن در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند و سیستم ایمنی را تقویت می کند. همچنین برای پیشگیری و تسکین علائم آرتریت نشان داده شده است.

روغن هسته انگور طعم بسیار خنثی دارد، به همین دلیل است که می توان از آن در بسیاری از دستور العمل ها استفاده کرد. همچنین نقطه دود بالایی دارد که می توان از آن برای سرخ کردن استفاده کرد. می توانید از آن در سس های خانگی، سس مایونز یا مارینادهای خانگی خود استفاده کنید. گاهی اوقات پیدا کردن آن سخت است، اما اگر نتوانستید آن را در سوپرمارکت محلی خود پیدا کنید، به احتمال زیاد می توانید آن را در فروشگاه مواد غذایی سالم پیدا کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رژیم غذایی بدون مخمر، از جمله دستور العمل هایی که شامل استفاده از روغن هسته انگور می شود، به Yeast Free Living مراجعه کنید.