رهبران باید مرز حق و باطل و خط قرمز را با جهاد روشن کنند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش ستاد خبری مهر، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در دیدار فرمانده انتظامی لرستان با ائمه جماعات استان اظهار داشت: یکی از اهداف این دیدار قدردانی از زحمات نیروی انتظامی است. جمهوری که در همه زمینه ها کار خود را انجام می دهند و در این شرایط و امروز باید به بیانیه ائمه جمعه خوب استان لرستان دقت کرد چرا که انتخاب این روز و زمان نشانه حمایت مردم از این عزیزان است. ائمه جمعه. برای دستور پلیس

وی افزود: از تلاش های مستمر برای ایجاد امنیت روانی و اجتماعی و اقدامات قانونی در رابطه با فعالیت های مختلف پلیس در سطح کلان و در کل کشور، ما ائمه جمعه هستیم. استان لرستان از نیروی انتظامی کل جمهوری اسلامی و استان لرستان. ما حمایت خود را اعلام می کنیم.

نماینده قانونگذار در استان لرستان در خصوص حوادث اخیر ضمن ابراز تاسف از فوت یک کودک در این کشور گفت: از مطالبی که قبل از نتایج این تحقیق آمده است ابراز تاسف می کنیم. جلسه باید خوانده شود، مطالبی را منتشر می کنند و مطالبی می نویسند که شبیه به دشمنان نظام اسلامی است و این را افراد قبل از مسئولیت مجاز نمی دانند و قطعاً بدانند که باید فکر خود را از مجاری قانونی و بدون یادگیری نشان دهند. اینگونه موارد وارد می شود و فضای کشور را به سمت التهاب سوق می دهد.

وی گفت: به زودی مراجع قانونی اعلام نظر خواهند کرد و هر چه دستگاه قضایی اعلام کند مورد قبول همه قرار خواهد گرفت.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اما کسانی که قسمتی از اینها رهبران کشور هستند، اما دانش لازم را از دست داده اند و از اینکه شبیه دشمنان جمهوری اسلامی ایران حرف می زنند و می نویسند، مایوس می شود.

حجت الاسلام شاهرخی از عملکرد نیروی انتظامی کشور و دولت لرستان در تامین امنیت نماز جمعه و صدور روادید برای زائران اربعین حسینی و تامین نظم و امنیت بیش از پنج میلیون زائر اربعین تقدیر کرد. با تلاش افسران و کارکنان این ارتش و سایر ارتش ها.