رنگ خاکستری وندال بر روی سینه جورج فلوید در میدان یونیون می پاشد


مجسمه نیم تنه جورج فلوید به رنگ برنز به طول 10 فوت ، که افسر پلیس آن سال گذشته قیام سراسری علیه وحشیگری پلیس به راه انداخت ، صبح روز یکشنبه در میدان یونیون با رنگ خاکستری ، توسط NYPD ، تماشاگران و یک گروه ایستاده تخریب شد. مجسمه

این نیم تنه تنها سه روز پیش به عنوان بخشی از یک گشت و گذار شامل مجسمه هایی از برنا تیلور و جان لوئیس ، نماینده فقید کنگره و فعال حقوق مدنی ، که توسط پلیس در مارس 2020 در لوئیزویل ، کنتاکی کشته شد ، رونمایی شد. تابستان گذشته ، اندکی پس از ترور فلوید.

سخنگوی NYPD گفت که فیلم های نظارتی حدود ساعت 10 صبح نشان می دهد که مردی روی اسکیت بورد چیزی را در ظرفی پشت مجسمه جان لوئیس مخلوط می کند ، سپس در کنار مجسمه فلوید اسکیت می زند ، روی نیم تنه به رنگ خاکستری رنگ آمیزی می شود و اسکیت می زند. تا بعد از ظهر یکشنبه هیچ بازداشتی صورت نگرفت.

هنگامی که مأموران پلیس صبح یکشنبه از خرابکاری خبر دادند ، چندین داوطلب و همچنین بنیانگذاران موسسه شروع به برداشتن رنگ خاکستری کردند. بینندگان آثار هنری و خرابکاری در اطراف نصب انجام دادند.

مردم رنگ خاکستری مجسمه جورج فلوید را در میدان یونیون می کشند

مردم رنگ خاکستری مجسمه جورج فلوید را در میدان یونیون می کشند

فلش

مردم رنگ خاکستری مجسمه جورج فلوید در میدان یونیون را جارو می کنند

جان کافرت ، 62 ساله ساکن وودساید می گوید: “ما هر روز یک کار را انجام می دهیم.” “رنگ به هیچ وجه باعث تحریف آن نمی شود.”

ایسایا برک ، مشاور مالی 31 ساله ، گفت که وی از ویرجینیا به همراه خانواده خود به این شهر سفر کرده است تا از موسسه دیدن کند.

بورک سیاه پوست می گوید: “من کشیدم و بلافاصله وقتی رنگش را دیدم احساساتی شدم.” “این نماینده کشوری است که ما در آن زندگی می کنیم. این نژادپرستی است ، نفرت است ، جهل در همه جوش می زند.”

همین مجسمه فلوید در ماه ژوئن در نمایشگاهی در فلاتبوش بروکلین خراب شد. سپس جنایتکاران مجسمه را با شابلونی برای گروه افراطی راست افراطی سفیدپوست جبهه میهن پرست علامت گذاری کردند. همچنین اعتقاد بر این بود که این گروه پشت تخریب مجسمه دیگری از فلوید در نیوآرک ، نیوجرسی بودند.

سخنگوی NYPD تأیید کرد که پلیس فیلم های نظارتی از مظنونان حادثه ژوئن را منتشر کرد ، اگرچه تا روز یکشنبه هیچ فردی در این مورد دستگیر نشده است.

هیچ استنسیل یا علامتی در نیم تنه میدان اتحادیه در روز یکشنبه ظاهر نشد.

این سه مجسمه ، که توسط هنرمند کریس کارنابوسی خلق شده و توسط گروه Confront Art خلق شده است ، تا 30 اکتبر به نمایش گذاشته می شود ، قبل از اینکه به شهرهای دیگر برده شود و سپس برای امور خیریه به حراج گذاشته شود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید