رفع مشکلات انگوت هدف اصلی سازمان – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر ، فرماندار شهرستان شمش وی عصر شنبه در مراسم گرامیداشت هفته دولت در دفتر فرماندار شهرستان گفت: توسعه زیرساخت ها و ریکاوری عضلات شهرستان. شمش باید در اولویت تیم های مدیریتی باشد.

لطفعلی گدایی با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم گفت: دولت رئیس جمهور با استفاده از توان و توان داخلی و واکسیناسیون خود توانست ویروس کرونا را مهار کند و این موضوع یکی از شاخص های اصلی کار سیزدهم است. دولت.

وی گفت: اجرای هدف و افزایش اعتبارات، توسعه اقتصادی و سازندگی، مبارزه با فساد، پرداخت بدهی دولت قبل و افزایش درآمدهای عمرانی شهرستان. شمش به عنوان یکی از وظایف اصلی دولت محسوب می شود.

فرماندار شهرستان شمش وی ادامه داد: سازمان های شهرستان متحد و پیوسته هستند و شبانه روز تلاش می کنند و برای توسعه، سازندگی و عمران شهر با یکدیگر همکاری و تعامل دارند و برای این منظور حمایت و پیگیری شهرستان هستند. نماینده در شورای اسلامی برای دریافت درآمد باعث تشویق اهالی شده است.

گفتنی است با فعالیت های مصوب در سطح شهرداری، دایدا خاطرنشان کرد: در هفته دولت 21 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار 258 میلیارد تومان افتتاح و راه اندازی شد که به بهره برداری و اجرای 4 پروژه رسید. گروه خارج از جاده شمش به قره آقاج این فقط یکی از این برنامه هاست.