رسیدگی مستقل دستگاه قضایی به پرونده دلخراش بهرمان رفسنجان


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی گفت: مقرر شد رسیدگی به پرونده قتل در بهرمان با تفکیک لازم انجام شود زیرا در این پرونده قتل چهار شهروند ایرانی و شش شهروند افغان درگیر هستند.

وی همچنین بر پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی تاکید کرد و گفت: قرارگاه مبارزه با سرقت در استان کرمان ایجاد شده است و قرار است در زمان برداشت محصولات کشاورزی تا حد امکان از توانمندی های این قرارگاه استفاده شود.

نماینده عالی دیوان در استان کرمان اعلام کرد: در پنج ماهه نخست سال جاری 268 پرونده وارد حوزه قضایی صفاییه و 223 پرونده معادل 83.21 درصد رسیدگی شده است.

وی با بیان اینکه میانگین زمان رسیدگی به پرونده ها در این حوزه قضایی 41 روز است، افزود: در حال حاضر 93 درصد ابلاغ ها در این اداره به صورت الکترونیکی انجام می شود.

حمیدی ضمن بیان اینکه شاخص های مورد نیاز در بازرسی ها در بخش صفاییه به طور کامل اجرا شده است، گفت: علیرغم کمبود نیروی انسانی در این حوزه قضایی، روند ارائه خدمات قضایی به مردم را با سرعت و کیفیت مورد نیاز مدیریت می کند. . .

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: یکی از سیاست های دیوان کاهش هزینه های خدمات عمومی است که یکی از این راهکارها ایجاد دفاتر جهادی دادگستری در شرایط ضعیف و کمتر است. مناطق توسعه یافته

وب با اشاره به اینکه در حال حاضر بر اساس نشانه های موجود، ایجاد دفاتر جهادی خدمات قضایی در بخش صفائیه در اولویت نیست، می گوید: امکان استقرار دفاتر خدمات قضایی در این منطقه در حساب کاربری وجود دارد. ضروری. برای این منظور مرتبط خواهد بود.

انتهای پیام/80016/ب
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید