رز مک ایور ستاره “شاهزاده کریسمس” در نمایش جدید “ارواح”


رز مک آیور در کمدی جدید CBS “Ghosts” کار می کند ، که در آن سامانتا (مک آیور) و جی (اوتکرش آمبودکار) ، یک زوج متاهل در رختخواب و صبحانه املاک روستایی را بازسازی می کنند – فقط برای اینکه دریابند که قبلاً توسط گروه خرابکار Soul اشغال شده است.

مک ایور ، 32 ساله ، از مونترال ، جایی که در حال فیلمبرداری این نمایش است ، به پست گفت: “این یکی از اولین فیلمنامه هایی بود که در روزهایی که به آن صفحه لبخند زدم خواندم.”

“او بسیار باهوش بود. من عاشق ظاهر ترکیبی آن هستم و همه آنها طعم های متفاوتی را در این گروه از پویایی فلفل می زنند. من قبلاً واقعاً کاری انجام نداده بودم که چنین گروه بزرگی باشد. این قطعاً چیزی است که من از آن هیجان زده بودم. ”

جی (اوتکرش آمبودکار) ، چپ و ساماتا (رز مک ایور) در حالی که به چشمان یکدیگر نگاه می کنند ، دست یکدیگر را گرفته اند "شیاطین"
جی (اوتکرش آمبودکار) ، دیو و ساماتا (رز مک ایور) زوجی هستند که ناخودآگاه در “شبح” به خانه ای جن زده می روند.
CBS

پنجشنبه ، اکتبر اکتبر (شب) ، نمایش ارواح مانند خواننده سالن ممنوعیت دوران (ممنوعیت دانیل پینوک) ؛ سیاستمدار بزرگ قرن 18 (براندون اسکات جونز ، “مکان خوب”) ؛ یک هیپی (شیلا کاراسکو) ؛ رهبر نیروهای پیشاهنگ دهه 80 (ریچی موریارتی) ؛ اکسپلورر وایکینگ (Devon Chandler Long) ؛ و یوپی باهوش (اشر گرودمن) و دیگران.

همه آنها از چشم انداز ترافیک سنگین خانه خود برای B&B آینده ناراحت هستند – و وقتی متوجه می شوند که سامانتا تنها شخص زنده ای است که می تواند آنها را ببیند و بشنود ، پیچیده تر می شوند.

یوپی پشت میز می نشیند و به دوربین نگاه می کند ، ترور (اشر گرودمن) ، ایزاک شبح قرن 18 (براندون اسکات جونز) و همسر رابی بارون ، هتی (ربکا ویسوکی).
شبح یوپی ترور (اشر گرودمن) ، ایساک روح قرن 18 (براندون اسکات جونز) و همسر روبرت بارون هتی (ربکا ویسوکی).
CBS

همه اینها بر اساس سریال انگلیسی با همین نام است که در سال 2019 برای اولین بار پخش شد.

“به محض اطلاع از این پروژه ، چند قسمت اول BBC Origin را دیدم [show]به من یک طرفدار بزرگ هستم [and] من فکر می کنم [star] مک آیور گفت: شارلوت ریچی بسیار باهوش است. “و او چنان کار خارق العاده ای انجام داد که آنقدر محبوبیت پیدا کرد که ما از فرصتی برای تصور مجدد نسخه آمریکایی آن هیجان زده بودیم. برخی از مقایسه های مستقیم وجود دارد ، اما بسیاری از شخصیت های اصلی نیز وجود دارد. و وقتی 10 هنرمند جدید را کنار هم قرار می دهید ، در نهایت یک خورش متفاوت می سازید.

اوتکارش آمبودکار در نقش جی و رز مک ایور در نقش سامانتا ، در اتاقی خالی از سکنه ایستاده اند: هیپی گل (پشت چپ) شیلا کاراسکو ، دیوان چندلر در نقش وایکینگ تورفین ، ربکا ویسوکی در نقش هائیتی ، ریچی موریارتی در نقش پیت ، براندون اسکات در نقش ایزاک دانیل پینوچ در نقش ساراگوسا ، آلبرتا ، و اشر گرودمن در نقش ترور
اوتکارش آمبودکار در نقش جی و رز مک ایور در نقش سامانتا ، احاطه شده توسط شیاطین: هیپی گل (عقب سمت چپ) شیلا کاراسکو ، دیوان چندلر به عنوان وایکینگ تورفین ، ربکا ویسوکی در نقش هائیتی ، ریچی موریارتی در نقش پیت ، براندون اسکات جونز در نقش ایزاک ، راس اشر گرودمن دانیل پینوک و ترور در نقش آلبرتا.
CBS

“ما امیدواریم که در زمینه یک کشور مبدأ متفاوت ، بتوانیم مفاهیم مشابهی را با ایده های اصلی کشف کنیم تا نسخه خود را بیان کنیم.”

مک ایور ، که از نیوزلند است اما در LM است ، بیشتر به خاطر بازی در فیلم “Izomby” CW ، “روزی روزگاری” ABC و حق امتیاز “A Christmas Prince” نتفلیکس شناخته می شود.

“من واقعاً از تماشاگران و طرفداران همراه با این ژانر خوشم می آید [shows]به بسیار اختصاصی ، تخیلی و خلاق است. من در طول این سالها از تعامل با آنها بسیار لذت بردم و از طرفداران زیادی حمایت کردم. بنابراین ، امیدوارم کسانی که “Izombi” یا “Once Upon a Time” یا برخی از شوخی های من را دوست دارند نیز از آن لذت ببرند.

“هالووین در راه است و من خوشحال نخواهم شد که مردم لباس شب مورد علاقه خود را بپوشند. من عاشق چنین چیزهایی با طرفداران سبک هستم. ما آن چیزها را به خاطر می آوریم و واقعاً از آن قدردانی می کنیم.”

جی (اوتکرش آمبودکار) و سامانتا (رز مک ایور) ، درست ، بیرون ایستاده اند و حفره ای بزرگ در زمین حفر می کنند.
جی (اوتکرش آمبودکار) و سامانتا (رز مک ایور) ، درست ، در حال جستجوی “شبح” هستند.
CBS

مک آیور گفت در حال حاضر هیچ برنامه ای برای فیلم چهارم در سه گانه “شاهزاده کریسمس” وجود ندارد.

او گفت: “ببین ، در همیشه باز است. من از ساختن آن فیلم بسیار لذت بردم.” “تمام گروه هنرمندان شرکت کننده به یک گروه بسیار نزدیک تبدیل شدند. ما یک موضوع متنی گروهی داریم که هر روز بسیار فعال است. همه ما می خواهیم آن در را باز نگه داریم ، اما هنوز از ما س askedال نشده است.

“ما منتظر تماس هستیم وقتی آماده شد.”Source link

دیدگاهتان را بنویسید