رامبل یوتیوب با حمایت Theil می خواهد کانیه ، نیکی میناژ را جذب کند


یک رقیب یوتیوب تحت حمایت پیتر تیل به نام رامبل خود را به عنوان محلی برای اظهارنظرهای سیاسی راست گرا معرفی کرده است ، اما این سایت به دنبال افزایش مخاطبان خود با جذب افراد مشهور جنجالی مانند کانیه وست و نیکی میناژ است.

دارن بلانتون ، اهدا کننده مکرر کمپین GOP که در اوایل سال جاری در Rumble سرمایه گذاری کرد ، به پست گفت که با تهیه کنندگان تماس می گیرد زیرا این سایت “چیزهای غیر سیاسی و خنده دار” را می پذیرد.

بلتون می گوید: “من صادقانه وقت خود را در رسانه ها صرف می کنم و تهیه کنندگان غیر محافظه کار برای Rumble می گیرم.” بلتون علاوه بر وست و میناژ گفت که قصد دارد اینفلوئنسرها ، سرآشپزها و بازیکنان مد را به بازی ببرد.

رامبل خود را به عنوان یک پلتفرم متمرکز بر گفتار آزاد معرفی می کند که از ایده های سیاسی بزرگتر از یوتیوب یا فیس بوک استقبال می کند ، جایی که ممکن است برخی از پست ها توسط سانسورکنندگان شرکت پلمپ شوند. در حال حاضر ، محبوب ترین کاربران آن عبارتند از دونالد ترامپ-که در ماه ژوئن پس از بوت شدن از یوتیوب متعلق به گوگل پیوست-و همچنین کارشناسان محافظه کار مانند بن شاپیرو ، دان بونگینو و جردن پترسون.

دارن بلانتون (در تصویر) یک سرمایه گذار در Rumble است.
R. عمر عباسی برای پست نیویورک

برای افزایش جذابیت رامبل ، این سایت به دنبال جذب افراد مشهوری مانند وست و میناژ است. بلنتون از گفتن این که آیا او علاقه مند به پیوستن به هر دو است ، خودداری کرد ، اما گفت “این سایت فقط باید توسط سیاست خراب شود.”

او می گوید: “ما می خواهیم مردم به سایت بیایند و بخندند و خوش بگذرانند.”

در حالی که افراد مشهور سردی به عنوان بخشی از تلاش بلنتون وجود دارند ، بنیانگذاران Thiel ، میلیاردر PayPal که سرمایه گذاری های دیگر آنها شامل فیس بوک و Palantir است-به نظر نمی رسد در این امر مشارکت داشته باشند.

بلنتون در مورد تیل گفت: “فکر نمی کنم او به کسی سرد بگوید.” “او بیشتر از CS Lewis است تا جوئل آستین.”

رامبل واقع در تورنتو در سال 2013 تاسیس شد اما تا امسال نسبتاً مبهم بود. بر اساس تجزیه و تحلیل وب ، Ramble در سپتامبر 129 میلیون بازدید داشته است – کسری از 33.7 میلیارد بازدید YouTube در مدت مشابه.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال ، این سایت در دور جمع آوری کمک های مالی در ماه مه 50000 میلیون دلار ارزش داشت که شامل صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر بود که توسط تیل ، بنیانگذار پلنتیه ، بلتون و نویسنده “هیلبیل آللی” و نامزد جدی سنا جمهوریخواه اوهایو اداره می شد. ونس

پیتر تیل
پیتر تیل ، بنیانگذار PayPal ، سرمایه گذار Rumble است ، سایتی که به دنبال رقابت با YouTube است.
جان لامپارسکی / گتی ایماژSource link

دیدگاهتان را بنویسید