رئیس جمهور 3600 میلیارد تن به تامین آب آذربایجان شرقی بدهکار است


به گزارش خبرگزاری فارس از میانه، یوسف غفارزاده صبح امروز در جلسه کاری گروه آب، کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان میانه پایتخت که با حضور اعضای مردم این شهر در شورای اسلامی شهر برگزار شد. ایالت میانه 3600 میلیارد تن بدهی به بخش آب کشور تصویب کرد. طبقه متوسط.

وی همچنین گفت: این تبریک به مناسبت تکمیل سه سد بزرگ شهرستان میانه از جمله سد گرمی چای؛ شبکه آیدوگموش و حق آبه و همچنین شبکه سد شهریار و پیاده رو به اشتراک گذاشته شده است.

غفارزاده همچنین گفت: در بازدید تیم دولت برای سه پروژه از جمله سد خلیفه لو یا سد تیرچای میانه اعتباری در نظر گرفته شد تا تحقیقات بیشتری در مورد ساخت پدافند انجام شود.

غفارزاده بیان کرد: از محل اعتبارات استانی برای استحکامات صومعه علیا; با تشکر؛ صومعه کبودین؛ دره و دره آوین و توشمانلو مورد توجه بوده است.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی نیز پیش‌بینی پرداخت حدود 330 هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری توسط این بانک در کشور در سال گذشته گفت: نسبت به سال 1398 رشد 30 درصدی را شاهد هستیم.

جواد محمودی مدعی شد که دارایی های بانک کشاورزی از محل سپرده های انسانی است. منابع قانونی؛ صندوق توسعه ملی نیز که از محل جمع‌آوری تامین می‌شود، مانده سرمایه ورودی پایتخت میانه را 4800 میلیارد ریال و مطالبات معلق را 450 میلیارد ریال اعلام کرد.

وی ادامه داد: علیرغم همه دلایل به ویژه عدم وصول مطالبات، در سه ماهه اول امسال 620 میلیارد ریال در کلانشهر پرداخت کردیم که نسبت به بازه زمانی سال 1398 افزایش چشمگیری داشت.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید