دی بلاسیو قول داد که هدایای مختلف و رویدادهای با استعداد را جایگزین مدارس نیویورک کند


دولت د بلازیو اعلام کرده است که قصد دارد روش شناسایی و هدایای دانش آموزان را به طرز چشمگیری تغییر دهد و به تدریج به برنامه هدیه و استعدادهای فعلی اضافه کند و “پیشنهادات سریع مناسب” را برای دانش آموزان پایه های سوم و بالاتر اضافه کند ، حتی اگر دانش آموزان در آن بمانند. کلاس آموزش عمومی آنها.. اداره هدایا و استعدادهای درخشان برای کودکان چهار ساله ، همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، بسته می شود. همه دانشجویانی که در حال حاضر در برنامه ثبت نام کرده اند می توانند ادامه دهند.

برنامه G&T قومی نیویورک از دیرباز نقطه عطفی در پنج منطقه و محافل آموزشی در سراسر کشور بوده است. آزمون یک ساعته ای که برای ارزیابی کودکانی که وارد مهد کودک می شوند مورد استفاده قرار گرفت بسیار بحث برانگیز بود. داوران آزمون استدلال کردند که این آزمون برای سن مناسب نیست ، در اندازه گیری صلاحیت واقعی ناتوان است و دانش آموزان را با منابع کمتر مورد تبعیض قرار می دهد.

با استفاده از این آزمون ، برای سال تحصیلی 2019-20 ، تنها 6 درصد از پیش دبستانی هایی که در کلاس مهد کودک G&T شهر پذیرفته شده بودند سیاه پوست بودند و تنها 8 درصد آنها لاتین بودند. وقتی شهر آزمایش را با توصیه ها و قرعه کشی ها جایگزین کرد ، پیشنهادات بیشتری به دانش آموزان جوامع کم درآمد ارائه شد. اکنون ، به گفته مقامات ، این شهر همه معلمان مهد کودک را در آموزش سریع تربیت می کند و تعداد مدارس را با برنامه ریزی سریع از 80 به 800 مدرسه ابتدایی افزایش می دهد. آنها معلمان بیشتری را استخدام خواهند کرد تا در مناطق دارای برنامه های هدیه کم و بیش دستورالعمل ارائه دهند. همه دانش آموزان کلاس سوم برای غنی سازی بیشتر مورد بررسی قرار می گیرند.

دولت د بلازیو رویکرد جدید خود را در زمینه آموزش سریع “نیویورک درخشان” نامیده است و می گوید 65000 مهد کودک ایجاد می شود که 26 برابر بیش از 2500 دانش آموز مهد کودک ثبت نام شده در برنامه G&T فعلی است.

“دوران اجرای عدالت برای کودکان چهار ساله براساس یک جلسه محاکمه به پایان رسیده است. بیل دو بلازیو ، شهردار ، گفت: نیویورک با استعداد هزاران کودک را در برابر تعدادی انتخاب می کند. “هر کودکی در شهر نیویورک سزاوار است که از تمام توان خود استفاده کند و این مدل جدید و عادلانه این فرصت را به آنها می دهد.”

مجامع عمومی در سطح شهر و جلسات جامعه برای بحث در مورد تغییرات برگزار خواهد شد ، اما هیچ تاریخی اعلام نشده است. مقامات گفتند که تنظیم برنامه های جدید را در ماه دسامبر آغاز می کنند ، اما سرانجام سرنوشت آن بستگی به شهردار بعدی دارد که فقط یک ماه بعد به ریاست جمهوری می رسد. اریک آدامز ، نامزد دموکرات شهردار ، گفته است که از ارائه برنامه های هدیه بیشتر در مناطق کم درآمد حمایت می کند ، اما نمی گوید که از حذف کامل برنامه ای که چند دهه است ادامه دارد ، حمایت می کند.

اریک برنامه را ارزیابی می کند و در صورت انتخاب شهردار ، حق اعمال سیاست ها را بر اساس نیازهای دانش آموزان و والدین برای خود محفوظ می دارد. ایوان تز ، مشاور ارشد و سخنگوی کمپین آدامز ، در بیانیه ای گفت که واضح است که وزارت آموزش و پرورش باید نتایج را برای کودکان در مناطق کم درآمد بهبود بخشد.

دی بلاسیو قول داده بود که هدایا و استعدادها را به عنوان بخشی از تغییرات در سیاست های پذیرش اعلام شده در زمان شیوع همه گیر تعمیر کند ، اما در بهار امسال به شما این امکان را داد که یکبار دیگر آزمایش شوید. با این حال ، هیئت آموزشی شهر قرارداد این محاکمه را لغو کرد و به مرگ وی سرعت بخشید. ریچارد کارانزا ، رئیس سابق مدرسه از تصمیم اولیه شهردار برای ادامه مدیریت محاکمه ناراحت بود ، که منجر به تصمیم او برای کناره گیری شد. کارگروه تنوع خود شهردار سالها پیش بسته شدن مراحل G&T را توصیه کرد.

این یک داستان در حال توسعه است و به روز خواهد شد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید