دشمنان آرزوی تجزیه کشور را به گور می برند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مهدی دوستی در مراسم تجلیل از سربازان دفاع مقدس و پیشگیری استان هرمزگان اظهار داشت: دشمنان آرزوی تجزیه کشور را به گور خواهند برد و بیش از 200 هزار شاهد را پرچم مراقبت تقدیم کردند. . بلندش کن و سربلند بمون

دوستی با اشاره به اینکه یکی از برکات انقلاب اسلامی معرفی فرهنگ ایثار و شهادت در هر بعد و مرحله ای از زندگی بود، افزود: فرهنگ جهاد و شهادت عامل اصلی این تحول است. در مراحل پنج گانه تکامل از انقلاب، نهضت، حکومت اسلامی، جامعه اسلامی تا امت اسلامی و شهدا و مجاهدان و رزمندگانی که تا سالها در راه پایداری نظام نوظهور اسلامی ایستاده اند و خواهند بود. . .

استاندار هرمزگان گفت: همه با جانفشانی های شهدا و ایثارگران، زحمات خانواده های شهدا و ایثارگران که برای درس خواندن زحمت کشیدند، همه بر سر سفره شهدا و انقلاب نشسته ایم. جوانان غیور بسیار جالب است، چنانکه دیدیم جوانان دهه 70 و 80 نیز جان خود را برای اعتلای انقلاب و اسلام فدا می کنند.

دوستی همچنین بر نقش هرمزگان در حراست از مرزهای کشور تاکید کرد و گفت: دولت هرمزگان نقش ویژه و طبقاتی در دوران انقلاب و حراست از مقدسات و مکان رویداد بین المللی دارد که بیشترین شاهد را ارائه می دهد. در حمله مستقیم و آمریکا عزت هرمزگان این موضوع نیازمند تبیین جهادی است تا جنایات آمریکا در خلیج فارس فراموش نشود.

رئیس دولت در هرمزگان با اشاره به اینکه عده ای در کشور به دنبال خدشه دار کردن چهره آمریکا هستند افزود: باید با ادامه گفت و گو و تبیین جنایاتی مانند شهادت 290 مسافر هواپیمایی و سوختگی از خدشه دار شدن جلوگیری کرد. از میادین نفتی و دیگر جنایات آمریکا، نفرت سربلند شده و در این صورت خون پاک نشان داده است که عدالت و ظلم جمهوری اسلامی هرگز پایمال نخواهد شد و کار بسیار گران است. و آن.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه نباید تنزل مقام شهدا و قهرمانان را فراموش کنیم، گفت: با نگاهی به حوادث منطقه از جمله یمن می دانیم که مردم باید با دستان او بر زانوهای او قوی تر از ایران باشند. میدان‌ها، زیرا سخن گفتن برای Talk کمکی نمی‌کند و اقدامات دشمنان درگیر همیشه با هدف خلع سلاح و تقسیم زمین است، اما دشمنان تمایل به تجزیه کشور را به گور خواهند برد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری با درایت فراوان در مقابل این جریان فکری ایستادند و دهه ها انقلاب را مستقیما رهبری کردند و کار به جایی رسیده است که از ابزار و روحیه شهید در دنیا، در دنیا بسیار صحبت می شود. خلیج فارس، ما اجازه نمی‌دهیم و آمریکا نمی‌گذارد در چشم آمریکایی‌ها نشان دهد، همانطور که در سال‌های گذشته به عقب نرفته‌ایم، اکنون دشمنان و شیاطین کوچک نمی‌توانند توجه ما را از بین ببرند. بزرگترین دشمن آمریکا