دستور العمل های Weight Watchers با امتیاز

Weight Watchers (همچنین در سراسر این مقاله به عنوان WW شناخته می شود) یک برنامه کاهش وزن است که به جای اعمال محدودیت کالری خاص یا سایر محدودیت های رژیم غذایی، بر یک سیستم امتیاز برای دستور العمل ها و غذاهای خود متکی است تا به پیروان خود در رسیدن به کاهش وزن کمک کند. وقتی برنامه Weight Watchers را دنبال می کنید، مجاز به خوردن تعداد معینی “امتیاز” در هر روز هستید. اگرچه برخی از این برنامه به دلیل تکیه بر سیستم شماره امتیازی خود به جای کالری واقعی انتقاد کرده‌اند، بسیاری از مردم دریافته‌اند که کنترل مقدار غذایی که می‌خورند آسان‌تر است، زمانی که سیستم عددی ساده‌تری مانند نقاط WW ارائه می‌شود. من اخیراً برخی از دستور العمل های Weight Watchers را با نکاتی امتحان کردم تا ببینم چگونه آنها را با دستور العمل های معمولی غذاهای سالم یا رژیمی مقایسه می کنند.

اولین دستوری که من امتحان کردم ژامبون لعاب دار خردل تمشک بود. این دستور غذا پنج امتیاز در هر وعده دارد و دستور تهیه هشت وعده است. درست کردن این دستور پخت بسیار آسان بود و نیازی به مواد سنگین یا پخت و پز زیاد نداشت که آن را به یک شام عالی و آسان تبدیل کرد. لعاب تمشک و خردل سبک، با طراوت و به طرز شگفت انگیزی شیرین با طعم خردل تند بود که به غنای ژامبون پخته شده افزود. من از میزان حجم وعده‌ها متعجب شدم، زیرا تصور می‌کردم که Weight Watchers ممکن است به وعده‌های بسیار کوچک نیاز داشته باشد تا سیستم امتیاز خود را پایین نگه دارد.

دومین دستور العمل WW با نکاتی که من امتحان کردم، Tapenade گوجه فرنگی خشک شده در آفتاب بود، یک غذای مکزیکی با الهام از گوجه فرنگی و سبزیجات. Tapenade گوجه فرنگی خشک شده در آفتاب تنها یک امتیاز در هر وعده بود! این دستور در مجموع دوازده وعده را برای استفاده در کراکر، سیب زمینی یا غذای انتخابی من ساخته بود. تصمیم گرفتم کراکرهایی را که از فروشگاه خریداری کرده بودم بخرم تا آن را با تاپناد گوجه‌فرنگی سان امتحان کردم. این دستور پخت، مانند دستور ژامبون لعاب دار خردل تمشک، بسیار ساده بود و از مواد تازه و سبک تشکیل شده بود. مانند دستور ژامبون، من از اینکه چقدر می توانم در هر وعده بخورم و هنوز فقط یک امتیاز محسوب می شود شگفت زده شدم! اگرچه باید مراقب باشید و مطمئن شوید که هر غذایی را که می‌خورید با این تاپناد گوجه‌فرنگی خشک شده به آن اضافه کنید، اما این خوراکی سبک و کم‌رنگی است که من با کمال میل آن را برای مهمانی‌ها یا مهمانی‌های خانوادگی یا حتی به عنوان یک خوراکی درست می‌کنم. خودم!

بسیاری از دستور العمل های Weight Watchers با امتیاز مشابه دو دستور العملی است که من تاکنون امتحان کرده ام. نگاهی به کتاب دستور العمل برنامه Weight Watchers انواع مختلفی از غذاها را نشان می دهد، از دستور العمل های سنتی آمریکایی گرفته تا غذاهای چینی. ورودی‌هایی با اندازه‌های مختلف، پیش‌غذا، غذاهای مهمانی، دسر، و حتی تنقلات سالم و کم ارزش وجود دارد. هر دستور غذا ارزش امتیاز مخصوص به خود را دارد و از آنچه من می توانم بگویم، اندازه وعده بسیار معقول است. اگرچه دستور العمل‌های Weight Watchers اغلب از مواد سالم‌تر و کم‌چرب‌تر استفاده می‌کنند، اما آنها بسیار خوشمزه‌تر و بزرگ‌تر از سایر دستور العمل‌های برنامه‌های رژیمی هستند که بر مواد اولیه فرآوری‌شده ارزان و مراحل دستور پخت پیچیده‌تر تکیه می‌کنند.