دستور العمل های طبیعی برای رژیم کاندیدا

محصولات طبیعی می توانند به تقویت سیستم ایمنی کمک کنند. دستور العمل های طبیعی برای رژیم غذایی بدون کاندیدا وجود دارد که می تواند عفونت کاندیدا را کنترل یا از آن جلوگیری کند. با تمام غذاهای فرآوری شده ای که خورده اید، زمان سم زدایی و پاکسازی بدن فرا رسیده است. این می تواند امکان پذیر و در واقع بسیار آسان باشد اگر فقط یک رژیم غذایی کاملاً طبیعی داشته باشید.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از تولید بیش از حد کاندیدا در بدن خود رنج می برید، دستور العمل های مختلفی برای رژیم غذایی کاندیدا وجود دارد که به راحتی در بازار موجود است. فهرست طولانی‌ای از مواد غذایی وجود دارد که ادعا می‌کنند می‌توانند به بازگرداندن تعادل در بدن از نظر رشد کاندیدا کمک کنند.

برفک یکی از شایع ترین عفونت های قارچی کاندیدا است. ممکن است برای بزرگسالان و حتی نوزادان اتفاق بیفتد. برای نوزادان، نوزادان و مادران شیرده در دهان آنها ظاهر می شود. در مورد بزرگسالان، معمولاً پوشش سفید روی زبان است. برای مبارزه با این عفونت، باید از غذاهای حاوی مخمر اجتناب شود.

بیشتر دستور العمل های رژیم کاندیدا شامل غذاهای ساده و اساسی مانند گوشت، سبزیجات و روغن های سالم است. آنها همچنین می توانند وعده های کوچک میوه کم قند یا گاهی اوقات مقداری ماست بخورند. بهترین دستور العمل برای این رژیم فقط به مواد کمی نیاز دارد. این مواد بین ۲ تا ۳ اونس کربوهیدرات و ۶ تا ۸ اونس گوشت و سبزیجات هستند.

این دستور العمل های طبیعی ممکن است شامل شربت یاکون باشد. ریشه های یاکون را می توان به شربت تبدیل کرد زیرا ریشه آنها گلوکز ندارد، بنابراین هیچ نگرانی برای افزایش سطح قند شما وجود نخواهد داشت. بیشتر، شربت ریشه Yacon به عنوان شیرین کننده عمل می کند زیرا رژیم کاندیدا باید حاوی قند کم باشد.

یکی دیگر از غذاهایی که در صورت ابتلا به کاندیدیازیس باید از آن اجتناب کنید، غذاهای حاوی سرکه است. اگر به استفاده از سرکه در تهیه سس سالاد علاقه دارید، وقت آن رسیده که این عادت را ترک کنید. بسیاری از دستور العمل های رژیم غذایی کاندیدا استفاده از سرکه سیب را توصیه می کنند. جدای از استفاده برای سس سالاد، می‌تواند هدف دیگری نیز داشته باشد و آن استفاده به عنوان دوش در درمان عفونت قارچی کاندیدا واژن است.

اگر پزشکتان به شما توصیه کرده است که به دنبال دستور العمل های رژیم کاندیدا باشید، این را به عنوان یک محدودیت تلقی نکنید. در مورد وضعیت مثبت فکر کنید؛ دکتر شما در واقع رژیم غذایی شما را محدود نمی کند. دکتر در واقع به شما دستور می دهد که فقط چیزهای خوب بخورید. خوردن غذاهای فرآوری شده عملاً هیچ فایده ای برای سلامتی ندارد. این نوع غذاها می توانند اثرات نامطلوب زیادی در بدن شما ایجاد کنند. اگر فرصت دارید فقط غذاهای طبیعی یا ارگانیک بخورید، آن را بگیرید. این بهترین راه حل برای حفظ سلامت و قوی بودن بدن شماست.

هنگامی که شروع به خوردن غذاهای کاملاً طبیعی می کنید، سیستم بدن شما به خوبی کار می کند. همه چیز درون بدن شما دوباره با هماهنگی کار خواهد کرد. پیروی از دستور العمل های رژیم کاندیدا ممکن است در ابتدا مشکل ساز باشد، اما همیشه به جنبه روشن تر آن نگاه کنید. پایبندی به دستور پزشک شما در درازمدت مزایای خوبی دارد.