در مورد قوانین جدید نیویورک برای حذف مدارس س questionsال دارید. ما پاسخ ها را داریم.


دوشنبه شب ، الیزابت باتین اخطار دریافت کرد که کلاس pre-K پسرش در PS 87 در منهتن به دلیل تماس با فردی که تست کووید 19 مثبت داده بود ، به مدت 10 روز تعطیل است. باتین شگفت زده شد: مقامات گفتند تغییرات اخیر در سیاست های تعطیلی شهرها به منظور کاهش تعداد ممنوعیت های کلاس طراحی شده است و این تغییرات در همان روز اعمال شد. او می گوید: “همه ما گیج بودیم که کل کلاس بعد از اعلام هفته گذشته بسته شد.”

همانطور که معلوم شد ، دانش آموزان پیش دبستانی با معلم تماس گرفتند که نتیجه آن مثبت بود ، که منجر به تعطیلی کلاس آنها و بسیاری دیگر شد. اکنون صدها دانش آموز باید منزوی شوند.

به گفته بسیاری از والدین ، ​​معلم با یک مورد موفق و علائم خفیف واکسینه شد. وزارت آموزش و پرورش این موضوع را تایید نکرده است.

حالا باتین س questionsالاتی دارد. او می خواهد بداند که – طبق سیاست جدید – فرزندش باید به مدت نیم ساعت توسط یک فرد بزرگسال نقاب دار ، اغلب واکسینه شده ، منزوی شود ، اما نه لزوماً اگر کودک کلاس بیشتری را با یک دانش آموز مثبت در کلاس بگذراند. او گیج است که چرا نیازی به جدا شدن از کلاس دوم خود که در حضور معلمان ظاهر نمی شد ، اما مطمئناً در دوران پیش از مدرسه در معرض پسرش بود ، نداشت.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت که این خط مشی از دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها پیروی می کند که توصیه می کند بزرگسالان مبتلا به کووید مثبت را حذف کنند حتی اگر دانش آموزان ماسک بیش از 15 دقیقه و کمتر از 6 پا داشته باشند. مقامات گفتند که آنها روشن کرده اند که به این دستورالعمل ها پایبند هستند. اما باتین گفت که بسیاری از والدین سیاست های جدید را نمی دانند یا درک نمی کنند. “چرا آنها نتوانستند کمی بیشتر توضیح دهند؟” او پرسید.

برای این منظور ، در اینجا برخی از پاسخها بر اساس پروتکل قرنطینه جدید ارائه شده توسط والدین به WNYC / Gothamist و پاسخهای بخش آموزش شهر ارائه شده است.

چه کسی در محیط مدرسه نزدیکترین مخاطب محسوب می شود؟

در محیط های داخلی ، همکلاسی هایی که ماسک خود را بیش از 15 دقیقه خاموش کرده اند سه پا دانش آموز کسانی که تست آنها مثبت است تماس نزدیکی محسوب می شوند. دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه وقت صرف می کنند شش پا بزرگسال افرادی که تست آنها مثبت است نیز تماسهای نزدیک ، چه پوشیده و چه باز نشده محسوب می شوند.

یک نمودار جریان که نشان می دهد آیا یک دانش آموز به عنوان یک تماس نزدیک در کلاس درس در نظر گرفته می شود یا خیر

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

قوانین در ارتباط نزدیک بین واکسینه شده و غیر واکسینه شده چگونه متفاوت است؟

بدون علامت واکسیناسیون دانش آموزان و بزرگسالان نیازی به انزوا ندارند. بدون علامت واکسینه نشده به دانش آموزان و بزرگسالان دستور داده می شود که ده روز را به خود اختصاص دهند.

اگر تست کودک یا همکلاسی یا معلم مثبت باشد ، به والدین اطلاع داده می شود ، حتی اگر تماس نزدیکی در نظر گرفته نشود؟

همه دانش آموزان و کارکنان از مورد مثبت مطلع می شوند مدرسه، و به کسانی که ارتباطات نزدیکی دارند چنین گفته می شود. اما همه در A نیستند مربع اگر آنها ارتباط نزدیکی در نظر گرفته نشوند ، در مورد یک مورد مثبت در کلاس خود به آنها گفته می شود.

کدام بچه ها در معرض دید قرار گرفتند و چه کسی تصمیم خواهد گرفت که “نزدیکترین مخاطب” کیست؟ آیا این مسئولیت معلم کلاس است؟

تیم آزمایش و جستجوی شهر با مدیران برای شناسایی مخاطبین نزدیک همکاری می کند.

در مورد تماس دانش آموزان در خارج از کلاس تصمیم بگیرید و آن را جدا نگه دارید

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

اگر دانش آموزی در تماس نزدیک با فردی باشد که تست مثبت داده است ، آیا خواهر و برادرهای وی نیز مجبورند در خانه بمانند؟

فقط دانش آموزانی که در موارد مثبت به عنوان مخاطبین نزدیک شناخته می شوند در خانه می مانند. خواهر و برادر مجبور نیستند در خانه بمانند مگر اینکه مورد مثبتی در مدرسه گزارش شود.

وقتی دانش آموزان تصمیم می گیرند “تماس نزدیک” داشته باشند و به خانه فرستاده شوند تا 10 روز از هم دور بمانند ، چه کسی به آنها آموزش می دهد؟

دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی در خانه تکالیفی را از معلمان خود دریافت می کنند و می توانند “برای ساعات اداری” ثبت نام کنند. در مواردی که یک کلاس کامل از کودکان کوچک و بدون واکسینه جدا شده باشند ، معلم به معنای واقعی کل کلاس را آموزش می دهد.

در چه مرحله ای آزمون تماس می تواند به کلاس بازگردد؟

آنها می توانند در روز 5 امتحان بدهند و در صورت منفی بودن نتایج ، می توانند در روز 8 بازگردند. در صورت عدم آزمایش ، ممکن است در روز یازدهم بازگردند.

بسیاری از دانش آموزان در کلاس درس با هم غذا می خورند. آیا همه همکلاسی ها “تماس نزدیک” محسوب می شوند زیرا در زمان غذا باز هستند؟

آره. همه دانش آموزان واکسینه نشده با هم در کلاس غذا می خورند ، ارتباط نزدیکی محسوب می شود. اگر کودکان زیر 12 سال که هنوز واجد شرایط واکسیناسیون نیستند در کلاس خود ناهار بخورند و مورد مثبت داشته باشند ، کل کلاس به مدت 10 روز کنار گذاشته می شود.

اگر موردی در یک کافه تریای شلوغ وجود داشته باشد ، چه اتفاقی می افتد؟

اتاقهای موقعیتی ، که موارد را بین بخشهای بهداشت و آموزش هماهنگ می کند ، با رهبران مدارس برای پاسخ به موارد همکاری می کنند تا مشخص شود چه کسی در فاصله 6 فوت فردی است که در 10 دقیقه مثبت تشخیص داده است. به رهبران مدارس دستور داده شده است تا دانش آموزان را در گروه های خود قرار دهند تا بتوانند ارتباطات نزدیک خود را ردیابی کنند ، اما ممکن است وقتی یک مورد مثبت در کافه تریا مشاهده شد ، گروه های زیادی از دانش آموزان نیاز به منزوی شدن داشته باشند.

اگر در آزمون سرعت یک دانش آموز مثبت بود اما در آزمون های بعدی منفی بود؟ آیا کلاس می تواند جداگانه برگزار شود؟

اداره بهداشت شهرستان نتایج آزمایش را بررسی کرده و با خانواده مشورت می کند تا سایر عوامل خطر مانند نزدیکی یک مورد مثبت تایید شده را تعیین کند. سپس ، آنها تصمیم می گیرند که کنار بگذارند یا کنار بگذارند.

چرا بچه های پیش از K و مهد کودک آزمایش نمی دهند؟ چگونه شهر می تواند از انتقال در آن کلاس ها بدون آزمایش جلوگیری کند؟

وزارت آموزش و پرورش می گوید: “با توجه به توصیه متخصصان پزشکی ، چالش هایی در جمع آوری نمونه وجود دارد که قابلیت اطمینان نتایج را در این سن به خطر می اندازد. اگر یک فرد جوان علامتی یا نزدیک داشته باشد ، باید همچنان آزمایش شود ، اما برای آزمایش نظرسنجی ما مطمئن هستیم که نتایج قابل اعتماد است. ”


سوالات و نظرات خود را در مورد سال تحصیلی جدید ، قوانین حذف و موارد دیگر برای ما ارسال کنید [email protected]به

همچنین ، اطلاعات ما را در مورد موارد ، تعطیلی و تهویه کلاس در مدارس دولتی NYC در اینجا بررسی کنید: آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: ردیابی شیوع آموزش نیویورکبه



Source link

دیدگاهتان را بنویسید