در خانه بروکلین ، مردی “زرادخانه ای” از “سلاح های معنوی” و مهمات داشت


مقامات فدرال روز دوشنبه گفتند که مرد نیویورکی یک “زرادخانه” به اصطلاح “سلاح های معنوی” و سایر سلاح های گرم در خانه و انبار بروکلین و هزاران مهمات و مجلات با ظرفیت بالا داشت.

فدرال رزرو در یادداشتی از مجازات در دادگاه فدرال در بروکلین اعلام کرد که گری براون در 12 اکتبر پس از محکومیت وی در ماه آوریل به عنوان یک جنایتکار اسلحه به پرونده اسلحه فدرال محکوم می شود.

فدرال رزرو همچنین دستگاه “Ghost Gunner 2” را خریداری کردند ، ابزاری که به کسی اجازه می دهد از قطعات جدا شده یک سلاح گرم کاربردی ایجاد کند.
نیک مسکو

دادستان شامل عکس های یک سلاح نگهداری شده توسط ماموران فدرال از خانه براون در بروکلین – که او با نامزدش و کودک نوپایش به اشتراک گذاشته بود – بود ، هنگامی که آنها برای بازرسی در آگوست 2020 به آنجا دستور داده شدند.

بازرسان یک “زرادخانه سلاح” از خانه و انبار بروکلین ، شامل بسیاری از سلاح های سبک سنتی ، به اصطلاح “سلاح های معنوی” یا سلاح گرم خصوصی ، یک تفنگ کالیبر 12 و چند مجله با ظرفیت بالا را کشف کردند.

علاوه بر این ، بر اساس یک سند دادگاه ، فدرال رزرو همچنین دستگاه “Ghost Gunner 2” را خریداری کردند ، ابزاری که به فرد اجازه می دهد از قطعات جدا شده تفنگ کاربردی ایجاد کند.

گری براون برگزار کرد "انبار مهمات" از به اصطلاح "سلاح های شبح" و سلاح های گرم دیگر
بازرسان یک “زرادخانه سلاح” از خانه و انبار بروکلین کشف کردند.
نیک مسکو
گری براون برگزار کرد "انبار مهمات" از به اصطلاح "سلاح های شبح" و سایر سلاح های گرم ، و همچنین هزاران گلوله و مجلات با ظرفیت بالا
گری براون در ماه آوریل به عنوان یک جنایتکار دارای اسلحه مجرم شناخته شد.
نیک مسکو

به گفته دفتر دادستانی ، براون برای جمع آوری 14 اسلحه گرم مواد کافی خریداری کرده است.

راشل شانیس ، دادستان کل ایالات متحده در گزارشی از قاضی فدرال خواست تا براون را برای بیش از چهار سال تعطیل کند: “این نوع سلاح ها خطری جدی برای جامعه محسوب می شوند.”

وی افزود: “اسلحه های گرم غیرقابل تسلط ، ردیابی سلاح های گرم به آخرین خریدار شناخته شده را برای نیروی انتظامی دشوار می کند ، که این امر توانایی نیروی انتظامی در محافظت از خشونت و تجارت اسلحه را مختل می کند.”

گری براون برگزار کرد "انبار مهمات" از به اصطلاح "سلاح های شبح" و سلاح های گرم دیگر
گری براون برای جمع آوری 14 اسلحه گرم مواد کافی خریداری کرد.
نیک مسکو

براون همچنین در گذشته در سال 2008 به اتهام قتل یک زن مست بر زمین محکوم شده بود. این زن – که برای براون کاملاً ناشناخته بود – سرش را به زمین زد و بعداً بر اثر جراحات جان باخت.

وی در این پرونده اعتراف کرد و او را به شش سال زندان محکوم کرد.

مورای سینگر ، وکیل براون ، در نامه ای به قاضی دادگاه فدرال بروکلین که به این پرونده رسیدگی می کند ، خواستار مجازات کوچکی شد و استدلال کرد که براون نمی داند خرید سلاح غیرقانونی است.

گری براون برگزار کرد "انبار مهمات" از به اصطلاح "سلاح های شبح" و سلاح های گرم دیگر
گری براون در 12 اکتبر به پرونده تسلیحات فدرال محکوم می شود.
نیک مسکو

سینگر افزود که براون بیشتر دوران کودکی خود را در کارولینای شمالی گذراند ، جایی که قوانین مربوط به اسلحه ضعیف است و در آنجا عشق به مونتاژ و سیم کشی انواع سلاح های گرم ، از جمله عتیقه جات را دوست داشت.

با وجود احترام و علاقه او به سلاح گرم ، دفتر دادستانی گفت که زرادخانه بروکلین او “بی رحم و خطرناک” است.

شانیس نوشت: “از گشتی در خانه او ، از جمله عکسهای موجود در اینجا ، مشخص است که با وجود اقامت کودک نوپا در محل اقامت ، سلاح های گرم در کیسه ها و کشوهای قفل شده پراکنده شده است.”

دیدگاهتان را بنویسید