در بازرسی هیچ خط قرمزی نمی بینیم/ حتما خطاها را رفع می کنیم


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان تحقیق و تفحص کشور، ذبیح خدائیان در سفر به استان کرمانشاه با حضور همکاران تحقیق و تفحص این استان از ایام درگذشت این شهید بزرگوار قدردانی کرد. شهدا، و قسمت ها را به نمایش گذاشتند. از نهج البلاغه برای بازرسی و بازرسی گفت: بازرسان باید به عنوان چهره جامعه، وجهه ناظر نظام باشند و این چهره باید خوب جلوه کند و منعکس شود.

او به بازرسان توصیه کرد و گفت که حفظ حریم خصوصی یکی از مهمترین جنبه ها است.

رئیس سازمان بازرسی اعلام کرد: گزارش‌هایی که در سازمان بازرسی تهیه می‌شود و موضوعات و مستندات آن مکتوب و مکتوب می‌شود.

خدائیان به بازرسان هشدار داد که به مسائل کوچک دست نزنند و گفت: باید در هر ایالت مسائل و گلوگاه های عمده فساد شناسایی شود و بر اساس آن بازرسی ها برنامه ریزی شود و این روند را ادامه دهید تا از پوسیدگی بطری جلوگیری کنید.

وی با بیان اینکه باید در موارد پوسیدگی بطری و مسائل جدی آسیب شناسی کار کرد، تصریح کرد: باید بازرسان با دانش و تخصص و متخصص در موضوعات مربوطه انتخاب شوند.

رئیس سازمان بازرسی، صاحب ضوابط و مقررات دستگاه مورد بازرسی را کار بزرگی بر دوش بازرسان می‌داند و اعلام کرد که بازرسی بازرسان بدون اطلاع بوده و در گذشته برای تعیین سطح آگاهی آنها از قوانین و مقررات در آینده.

وی درباره ماموریت رئیس قوه قضاییه برای انجام بازرسی برای نظارت بر اجرای قوانین، گفت: بازرسان باید فعالیت دستگاه ها را احصا کرده و بر اجرای این مصوبات قانونی نظارت کنند.

خدائیان با بیان اینکه باید در بررسی ها نکات مثبت و منفی پیدا کرد، گفت: باید از کلی گویی پرهیز کرد و درخواست های منصفانه، به جا، مناسب و کاربردی داشت.

این مقام قضایی گفت: بر اساس اجرای دستورات مقام معظم رهبری و بیانات رئیس قوه قضائیه، هیچ خط قرمزی در بررسی ها سراغ نداریم و در صورت تخلف تصمیم گیری کنید.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید