در اولین گلف کالج JR Smith از طریق اعصاب بازی کرد


برلینگتون ، NC – JR اسمیت نمی تواند کمک کند اما احساس عصبی می کند.

البته ، او 16 سال در NBA بازی کرد و میلیون ها درآمد کسب کرد و دو عنوان قهرمانی جهان را در عرصه های بسته بندی شده در بالاترین سطح بازی جهان کسب کرد. اما هرگز مانند روز دوشنبه نبود: به دعوت ایلون ققنوس ، در حالی که اولین مسابقات گلف کالج خود را برای A&T کارولینای شمالی بازی می کرد ، به عنوان بازیکن تازه کار 36 ساله ، چای بازی کرد.

اسمیت ، که در دور 1 12-over-83 83 در دور 1 و سپس 7-over 78 در دور 2 گفت: “من عصبی بودم ، من عصبی بودم.”

به راحتی می توان فهمید که این تغییر برای اسمیت چقدر بزرگ است. درست یک سال پیش ، تا به امروز ، او بدون پیراهن جشن محلی با لبرون جیمز بود ، زمانی که لس آنجلس لیکرز اخیراً قهرمانی در حباب تیم فلوریدا را به پایان رساند.

اسمیت از نظر تاریخی به دلیل علاقه به یادگیری در کالج یا دانشگاه بلک ، به مدرسه گرینزبورو کشیده شد ، که NBA و بازیکنان آن برای حمایت از سنت و فرهنگ HBCU در بازی All-Star در آتلانتا دنبال کرده اند.

JR Smith از کارولینای شمالی A&T Aggies در سبز هشتم قرار می گیرد
جی آر اسمیت از کارولینای شمالی A&T Aggies در سبز هشتم قرار گرفت.
تصویر گتی

روز دوشنبه ، اسمیت مفتخر بود که برای اولین بار به عنوان بازیکن گلف باز HBCU را در یک رویداد دو روزه در باشگاه کشور آلمان نمایندگی می کند.

اسمیت با لبخند گفت: “ما بخش کوچکی از درصد کشور هستیم ، سیستم بودجه را ترک کنیم.” “زیرا می بینم که بقیه ون و سایر وسایل دیگر دارند. اما این خوب است. نمایندگی از آنها عالی است اینکه مدرسه به رسمیت شناخته شود بسیار عالی است زیرا آنها شایسته آن و همکلاسی های دیگر من هستند.

“من بسیار هیجان زده هستم: اینکه بتوانم به دانشگاه برگردم و بازیکنان تیمم با قهرمانی در مسابقات سر خود را بلند کنند.

اسمیت تقریباً دو دهه در بازی بسکتبال در کارولینای شمالی تاخیر داشت ، قبل از رفتن به NBA برای انتخاب دور اول در سال 2004.

ریچارد واتکینز ، مربی تخم مرغ می گوید: “من بسیار خوشحال بودم.” “او برخی اشتباهات را انجام داد ، برخی کارها را که اگر به رقابت عادت نداشتید انجام می دادید. فقط بیرون رفتن و بازی گلف سرگرم کننده با دوستان خود بسیار متفاوت از یک مسابقه است.

“18 نفر اول فقط برای خیس کردن پاهایش بودند. سپس او پایین آمد و من واقعاً از کاری که او در آن 18 سالگی انجام داد خوشحال بودم ، زیرا تحصیل ارزان نمی شود. و فکر می کنم او امروز در آنجا درس هایی آموخت. ”

حضور اسمیت با یک کاپشن آبی A&T و یک شلوار سفید مینی گالری را به خود جلب کرد و 15 تا 30 تماشاگر کنجکاو او را دنبال کردند. الی اربار نمی تواند فرصتی را برای بخشی از آن از دست بدهد.

این بازیکن 21 ساله اهل کلیولند است ، جایی که اسمیت به کاوالیرز ، به رهبری جیمز ، در مسابقات جهانی 2016 کمک کرد. آلن پدر گفت که کمی خوش شانس است که اسمیت در اولین مسابقه کالج خود واجد شرایط شد.

“وقتی دیدم که او لیاقتش را دارد ، فکر کردم:” می خواهم بیایم. “” من فکر می کنم این نوعی احساس بود ، با من و برخی از دوستانم. به خصوص در کلیولند ، این خانه کمی متفاوت است. “

به نظر می رسید اسمیت از طریق سوراخ های متعدد به اندازه کافی آرامش داشته باشد. هنگامی که یک شلیک T به درخت برخورد کرد و در میدان دید فرود آمد ، اسمیت بلافاصله گفت که آن را ضربات بانکی نامیده است. او یک “بیپ ، بیپ” بازیگوش داد ، در حالی که چرخ دستی او ، که توسط گلف باز Temple ، Joy Morganti رانده می شد ، از طریق تماشاگران در مسیر چرخ دستی عبور می کرد.

بازیکن سابق NBA کارولینای شمالی A&T Aggies J.R.  اسمیت قبل از دعوت شدن به فینیکس در 11 اکتبر 2021 در باشگاه آلنس کانتری در برلینگتون ، کارولینای شمالی ، با دیگر رقبای خود بحث می کرد.  (عکس از گرانت هالورسون / گتی ایماژ)
بازیکن سابق NBA کارولینای شمالی A&T Aggies J.R.
گتی ایماژ

و هنگامی که یک دوچرخه سوار زرد رنگ 2 ساله لابرادور به نام “لاکی” در حین شلیک اسمیت از حیاط جلویی خانه ای نزدیک شروع به پارس کرد ، اسمیت متوقف شد و از طرف سبز فریاد زد: “اسمت چیست؟”

اسمیت گفت که او فقط می خواهد دومین شرکت کننده در مسابقات باشد ، اگرچه توجه بیشتری را که برای اولین بار به او جلب شده بود درک کرد.

اسمیت می گوید: “بیش از هر چیز ، فقط رفتن به آنجا و توانایی رقابت به عنوان یکی از بچه ها ، فقط یک نام دیگر ، و لگد زدن به باسن من است.” وی گفت: باز هم ، من آماده هستم که وارد آن دسته شوم و روی آن کار کنم. لذت بردم ، اما دوست ندارم ببازم. ”Source link

دیدگاهتان را بنویسید