در ارتفاعات البرز باران می بارد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانآرش بهاروند احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، وضعیت جوی استان البرز را پیش بینی کرد و گفت: تحلیل آخرین مدل های پیش یابی حاکی از وضعیت جوی پایدار در منطقه مرکزی البرز، آسمان نیمه ابری همراه با وزش نسیم محلی است. هر چند ساعت یکبار گردگیری کنید

وی گفت: از عصر روز جمعه تا یکشنبه با گذر موج ضعیف در ارتفاعات استان مه رقیق و برای ساعاتی وزش باد و بارش پراکنده باران و برای نیمه جنوبی وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می شود. از دولت

مدیرکل هواشناسی البرز امروز با بیان اینکه هوای البرز صاف با مناطق نیمه ابری و مه آلود است، گفت: امروز بیشینه دمای هوای این استان 26 درجه سانتی گراد و کمینه دمای هوا 13 درجه سانتی گراد و حداکثر هوا است. درجه حرارت. سرعت 5 متر در ثانیه است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس تحلیل نقشه های پیش یابی و عکس های هوای البرز، هوای البرز تا ساعاتی دیگر صاف همراه با وزش باد و گرد و خاک است.

بهاروند احمدی دمای هوای فردا را پیش بینی کرد و گفت: فردا حداکثر 27 درجه سانتیگراد و کمینه 14 درجه سانتیگراد با سرعت وزش باد 7 متر بر ثانیه خواهد بود.