درخواست مایک پنس برای توضیح پرونده ترامپ


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «مایک پنس» معاون سابق رئیس‌جمهور آمریکا از وزارت دادگستری خواست تا تحقیقات مربوط به نگهداری اسناد محرمانه دونالد ترامپ در خانه‌اش در فلوریدا را روشن کند.

پنس در گفت‌وگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس این اتهام را رد کرد که در زمان ترک سمت معاونت ریاست‌جمهوری خود تلاش کرده است اطلاعات محرمانه را از کاخ سفید منتقل کند.

او گفت که تحقیقات اخیر در مورد کشف اسناد طبقه بندی شده در خانه ترامپ انگیزه های سیاسی دارد و گفت مریک گارلند، دادستان کل ایالات متحده باید اطلاعات بیشتری در مورد اطلاعاتی که منجر به اقدام ماموران اف بی آی در مار لاگو شده است، ارائه دهد. آهسته. تدریجی

پنس در این باره گفت: “اضطرابی که میلیون ها آمریکایی احساس می کنند تنها با روشن شدن حقیقت قابل حل است. من می دانم که این امر در تحقیقات رایج نیست، اما این یک وظیفه است، این یک اشتباه از سوی وزارت دادگستری است و فکر می کنم.” باید روشن شود.»

علیرغم انتقاد شدید ترامپ و همکارانش از وزارت دادگستری آمریکا و اداره تحقیقات فدرال برای تفتیش خانه مار لاگو، معاون سابق رئیس جمهور آمریکا از همکارانش خواست تا حملات اطلاعاتی را کاهش دهند.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید