دادگاه عالی Sotomire به مدارس نیویورک اجازه می دهد تا دستور واکسن کووید را ادامه دهند


سونیا سوتومویر ، قاضی دادگاه عالی ، درخواست چهار معلم مدارس دولتی نیویورک مبنی بر لغو فرمان شهردار بیل دو بلاسیو مبنی بر واکسیناسیون کلیه کارکنان وزارت آموزش و پرورش (DOE) با واکسن کووید -19 را رد کرد. یکی از ساکنان برانکس روز جمعه گفت که دادگاه عالی کشور به این اعتراض رسیدگی نمی کند ، زیرا این دادگاه قبل از اجرای کامل فرمان شهر متوقف شد.

کمیسر بهداشت شهر ، Dr. واکسیناسیون دانش آموزان و کارکنان را ایمن نگه می دارد. “

آخرین مهلت برای کارمندان DOE برای استفاده حداقل یکبار واکسن کووید -19 ، 27 سپتامبر بود ، اما با دستور مهار موقت صادر شده توسط قاضی فدرال به دنبال ائتلاف اتحادیه ای در مورد الزامات واکسیناسیون برای کارگران شهرداری ، به تأخیر افتاد. به دادگاه تجدیدنظر فدرال دستور داد عصر دوشنبه ادامه یابد و شهردار دو بلاسیو مهلت جدیدی را برای واکسیناسیون کارکنان DOE در ساعت 5 بعد از ظهر روز جمعه 1 اکتبر تعیین کرد ، به این معنی که تا شروع مجدد کلاس در هفته آینده اعمال می شود.

بر اساس آمار شهرها ، تا روز جمعه ، حداقل 90 درصد از تمام کارکنان DOE با حداقل یک تزریق واکسینه شدند. در بین معلمان ، این میزان 93 بود ، بدین معنی که از 78000 معلم در سطح شهر ، حدود 5500 معلم به دستورات خود سرپیچی می کردند. حدود 98 of از مدیران واکسینه شده اند و تنها 30 مورد آن واکسینه شده است. حدود 500 کارمند DOE کمک های پزشکی یا مذهبی دریافت کرده اند.

در نیویورک ، در 25 آگوست 2021 ، معلمان به دستور واکسیناسیون کووید -19 اعتراض کردند.  سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی آمریکا درخواست تجدید نظر گروهی از معلمان برای توقف دستور شهر نیویورک برای معلمان مدارس دولتی را رد کرد.

در نیویورک ، در 25 آگوست 2021 ، معلمان به دستور واکسیناسیون کووید -19 اعتراض کردند. سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی آمریکا درخواست تجدید نظر گروهی از معلمان برای توقف دستور شهر نیویورک برای معلمان مدارس دولتی را رد کرد.

فلش

در نیویورک ، در 25 آگوست 2021 ، معلمان به دستور واکسیناسیون کووید -19 اعتراض کردند. سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی آمریکا درخواست تجدید نظر گروهی از معلمان برای توقف دستور شهر نیویورک برای معلمان مدارس دولتی را رد کرد.

Altaf / AP / Shutterstock من

وزارت امور خارجه در بیانیه ای که بعدازظهر جمعه ارسال شد ، اعلام کرد که “مدارس تمهیدات حمایتی را برای اطمینان از وجود پرسنل لازم برای مراقبت از دانش آموزان خود در نظر گرفته اند.” این شامل مجموعه ای از 9000 معلم واکسیناسیون جایگزین و 5000 واکسیناسیون جایگزین حرفه ای و همچنین بودجه جدید انعطاف پذیر برای مدارس برای استخدام کارکنان اضافی در صورت نیاز است. DOE گفت: “ما همچنین به همه معلمان جایگزین مشوق های مالی ارائه می دهیم و گزینه های غیرحرفه ای را به اضافه حقوق معمولی آنها ارائه می دهیم.”

DOE همچنین اظهار داشت که کلینیک های واکسیناسیون در محل را برای کارکنان و دانش آموزان واجد شرایط در دو هفته اول مدرسه اجرا می کند.

کارمندانی که مدارک واکسیناسیون را تا مهلت مقرر بارگذاری نکنند ، بدون حقوق مرخص می شوند. اما اگر آنها مدارک واکسیناسیون را در آخر هفته بارگذاری کنند ، می توانند روز دوشنبه بدون هیچ گونه وقفه ای به محل کار خود بازگردند.

به طور جداگانه ، دستورات دولتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی نرخ واکسیناسیون را برای خانه های سالمندان در شهر افزایش داده است ، اما برخی از بیمارستان ها موقتاً خدمات خود را متوقف کرده اند.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید