حمل 12 هزار زائر حسینی با اتوبوس در اردبیل – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر، کلیم الله وستقی در جلسه تشریح عملکرد اداره کل راه و راهداری استان اردبیل در ایام اربعین حسینی گفت: حدود ۱۲ هزار نفر از زائران حسینی با ۵۰۰ دستگاه اتوبوس در ایام اربعین حسینی از استان جابجا شدند. اربعین. .

وی به آغاز عملیات راهسازی با ماشین آلات و تجهیزات سنگین در این منطقه از 3 ماه پیش اشاره کرد کار کردن و خسروی افزود: خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده در مسیر خروج و برگشت هیچ توقفی صورت نگرفت و هیچ مسافری سرگردان نشد.

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: همچنین در ایام اربعین از پانزدهم شهریور ماه، 35 نفر از کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل نسبت به ساخت قطعات و سازه های لازم اقدام کردند. و 15 ماشین آلات منطقه مهران خواهد بود.

وثوقی ادامه داد: خوشبختانه در سایر مسیرها از جمله اردبیل، تهران و بالعکس این بار مشکلی در تردد مسافران وجود ندارد و اتوبوس در تمام این مدت تا ساعات پایانی روز آماده حمل مسافر است. .

وی خاطرنشان کرد: اتوبوس های استان اردبیل علاوه بر تامین نیازهای کشوری، در جابجایی مهاجران از تهران، البرز و آذربایجان شرقی نیز کمک کرده و در مسیر برگشت نیز مسافران از این استان ها جابه جا می شوند. اتوبوس های دولتی