حذف افراد خاطی در لیگ 1/ دبیر: منتظر معرفی خبرگان برای حضور در انتخابات هستم.


به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا دبیر درباره حضور شهردار تهران در خانه کشتی، مرسوم است که شهرداران از اماکن ورزشی بازدید می کنند، به عنوان مثال شهردار مادرید در حال تماشای بسکتبال و فوتبال است، شهردار تهران پیگیری می کند. ورزش ها. ، امروز مهمان ما هستند. مقرر شد همکاری ادامه یابد. این تور برای کودکان نیز مناسب است.

رئیس هیئت کشتی درباره حمایت شهردار تهران از کشتی گفت: بخشی از آن کمک به تیمی است که در دو سال اخیر واقعا از ما حمایت کرده است. مورد دیگر در شهر تهران و رشد کشتی ها می تواند نمونه باشد. از شورا خواستیم درباره کار چند کشتی گیر صحبت شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی رزمی کاران از پرداخت نکردن بودجه المپیک و جهانی توسط وزارتخانه گلایه دارند، گفت: هزینه المپیک پرداخت شده اما جهانی نه. ورزشکار زمانی موفق می شود که برای عشقش بجنگد، اما آینده دارد، زندگی دارد، پس ما لیدرها باید به فکر آنها باشیم، فدراسیون پول ندارد، اما در کار لیدرها است و من همیشه می گفتم اینها جوایزی که وزارتخانه به دولت می دهد چیزی نیست. امیدوارم در آینده این اتفاق نیفتد.

منشی در خصوص حل بحران مالی و دیدار با وزیر ورزش یا خیر، یادآور شد: از نظر ما حل شده اما از نظر آنها اطلاعی ندارم. به خواست خدا بالاخره خدا با ماست.

سرپرست تیم کشتی فرنگی درباره ثبت نام در انتخابات هیات رئیسه کمیته المپیک گفت: ببینیم متخصصان ورزش چه کسانی هستند، هنوز تصمیم نگرفته ام اما در آینده ببینیم کار چیست.

منشی در ادامه پرس و جو درباره مبارزه در لیگ کشتی فرنگی گفت: 4-5 نفر در این محرومیت نقش داشتند. نه متشکرم، برای ما مهم است که در مورد فرهنگ صحبت کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که مردم مائوری گفته اند حقوقی ندارند، گفت: اینها باید درست شود، زمان می برد. تمام موهای سر و صورتم در این 2 سال سفید شده، نمی دانم چقدر می توانم تحمل کنم، اما بهتر از قبل و بهتر است.

پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید