جوکار: اکثر مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور اجرایی شده است


محمدصالح جوکار رئیس کمیته شوراهای شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس در خصوص فعالیت های دولت سیزدهم در یک سال گذشته گفت: یکی از ویژگی های آقای دکتر دولت رئیسی مردمی است و در سال گذشته شاهد بودیم که رئیس جمهور با اعضای حزب دولت هر 12 روز به یک استان می رفتند.

وی همچنین گفت: زمانی که رئیس جمهور و اعضای تیم دولت به ایالت های مختلف سفر کردند، مصوباتی برای حل مشکلات مردم تصویب شد و این مصوبات برخلاف دولت های گذشته در بیشتر موارد اجرایی شد.

نماینده مردم یزد در شورای اسلامی گفت: در حوزه بهداشت، بهداشت و درمان و به ویژه در مورد واکسن مقابله با کرونا دیدیم که در فعالیت های جهادی دولت سیزدهم آرامش بازگشت. به جامعه و واکسیناسیون

جوکار خاطرنشان کرد: در حوزه مسکن برخلاف دولت گذشته، دولت فعلی واقعاً کار خود را با اختصاص زمین برای ساخت و ساز شروع کرد، هرچند هزینه ملک بالا بود، ساخت، این کار با سرعت اول پیش نرفت. ، به خاطر ما امید است که موانع در روند ساخت و ساز برطرف شود.

وی افزود: در برنامه های اقتصادی در سطح کلان کارهای خوبی انجام شده و امروز شاهد ثبات قیمت کالاها در بازار هستیم، تورم نیز به زمان های گذشته رسیده است.

رئیس کمیته کابینه شورا گفت: دولت سیزدهم برای جلوگیری از پول و همچنین جلوگیری از خلق پول و جلوگیری از افزایش پایه پولی برنامه خوبی دارد و امیدواریم در آینده تورم و ثبات قیمت ها را در بازار کنترل می کند

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید