جهاد خبرنگاران مایه امید است / هیچکس نباید سیاهی را وارد جامعه کند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر، سردار اسماعیل فرجی شامگاه یکشنبه در مراسم تقدیر از خبرنگاران خراسان شمالی که در تالار لاله بجنورد برگزار شد، اظهار داشت: امروز در یک مبارزه بزرگ هستیم و کارشناسان نظامی به خود می بالند و می گویند زیر سقف جنگ هستیم. .

فرمانده سپاه حضرت جواد الائمهآ) خراسان شمالی ادامه می دهد: اما با حضور مردم و قدرت سازی کشور بسیار امن است، دشمن درگیری نظامی را نمی شناسد.

وی افزود: جبهه استکبار برای ناامنی جمهوری اسلامی برنامه ریزی زیادی کرد و حملات زیادی انجام داد اما همه تهدیدات نظامی بیهوده ماند.

فرجی گفت: قرار گرفتن در جبهه تهدید و حمله به پایگاه نظامی آمریکا نتیجه تبدیل تهدید به فرصت است که با رهبری حضرت آیت الله خامنه ای تکمیل شد.

فرمانده سپاه خراسان شمالی با تایید اینکه خبرنگاران در قدرت جمهوری اسلامی ایران سهیم هستند، گفت: باید برای تقویت نظام و جلوگیری از تاریکی تلاش کنیم.

وی افزود: خبرنگاران نباید جایگاه خود را در حد تبلیغات کاهش دهند.

فرجی گفت: توان و مجاهدت خبرنگاران امروز در راه امید آفرینی است چرا که دشمن تنها هدفش ناراحت کردن مردم است.

مدیرکل ارتش خراسان شمالی گفت: خبرنگاران تلاش کنند با اطلاعات خود برای جمهوری اسلامی ایران قیمتی ایجاد نکنند، بلکه ارزش افزوده ایجاد کنند.

وی در پایان گفت: نقد باید تحصیل کرده، هوشمندانه و دلسوزانه باشد و از دادن اطلاعات نادرست پرهیز شود.