جسیکا هیوز – با Fitnessbank آشنا شوید


پیاده روی مادر

نشستن در خانه: روزول ، GA

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، Blogger

سن: 32

جسیکا هیوز زن است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و مهمتر از همه ، مامان مشغول به هادسون 6 ساله و هنلی 3 ساله. او از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و علاقه زیادی به کمک به زنان برای تبدیل شدن به خود سالم دارد.

به دنیا آمدن فرزندش چشم خود را به اهمیت سالم ماندن باز کرد و جسیکا را نه تنها در شکل دادن به خود بلکه در کمک به دیگران نیز الهام بخشید.

جسیکا ، مادری مجرد که در رزول ، GA زندگی می کند ، می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون مرا به سطح کاملاً جدیدی از آمادگی جسمانی رساند.” “داشتن یک شیوه زندگی سالم برای پسرم – و سپس دخترم – برای من مهم بود.”

مادر بودن آغاز مرحله جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا بود. او نیروی محرکه مارک “Happy Hughes” است که شامل آموزش های شخصی ، حامیان متعدد سطح بالا و تیم رسانه های اجتماعی بیش از 100000 نفر است.

تمرین شما چیست

“من عاشق وزنه برداری و تمرینات دایره ای هستم. بعد از به دنیا آمدن پسرم ، من می خواستم قوی باشم – آنقدر قوی که بتوانم او را انتخاب کنم ، با او بازی کنم و وقتی بزرگ شد برایش قوی باشم. من با 10 دقیقه گرم کردن HIIT شروع می کنم و آن را با وزنه برداری 50 دقیقه ای دنبال می کنم که قسمت های خاصی از بدن را هدف قرار می دهد. من همچنین عاشق یوگا و رقص با دخترم هستم. او یک بازیگر جوان است و در حال حاضر “مشهور در اینستاگرام” است. “Source link

دیدگاهتان را بنویسید