جراحی چاقی در هند – تجزیه و تحلیل هزینه و فایده

جراحی چاقی در هند گزینه بسیار خوبی است که توسط بیمارستان های جراحی چاقی هند ارائه شده است. این به دلیل هزینه کم درمان و سایر مزایای جراحی در هند است. جراحی چاقی در هند در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. جراحان متخصص چاقی که در دانشگاه های خارج از کشور آموزش دیده اند، تابلوهای بیمارستان های درجه یک در هند را در مکان هایی مانند بمبئی، چنای، بنگلور و حیدرآباد تزئین می کنند. آنها چاقی را با استفاده از پیشرفته ترین روش های جراحی با قیمت مقرون به صرفه درمان می کنند. جراحی چاقی با قیمت مقرون به صرفه شامل روش هایی مانند جراحی چاقی، جراحی بای پس معده، جراحی لپ باند، جراحی اسلیو گاسترکتومی، بازبینی بای پس معده است. جراحی چاقی در هند گزینه بسیار خوبی است که توسط بیمارستان های جراحی چاقی ارائه شده است. در هند هزینه جراحی چاقی در مقایسه با هزینه بیمارستان های جراحی چاقی خارج از کشور بسیار پایین است.

جراحی چاقی که به عنوان جراحی کاهش وزن نیز شناخته می‌شود، به روش‌های جراحی مختلفی اطلاق می‌شود که برای درمان چاقی با اصلاح دستگاه گوارش برای کاهش دریافت یا جذب مواد مغذی انجام می‌شود. این اصطلاح شامل روش های جراحی برای برداشتن چربی بدن مانند لیپوساکشن یا ابدومینوپلاستی نمی شود. چاقی یک مشکل جدی پزشکی است که به سرعت در حال افزایش است. جراحی چاقی تنها درمان طولانی مدت موثر برای چاقی مرضی است و عملکرد این جراحی در طول سالیان به طور چشمگیری افزایش یافته است. چاقی یک بیماری پیچیده و مزمن است که علل مختلفی دارد. این فقط در نتیجه پرخوری نیست. تحقیقات نشان داده است که ژنتیک اغلب نقش مهمی ایفا می کند، به خصوص اگر چاق هستید. برای کمک به کاهش وزن بیماران و حفظ آن کاهش وزن، از بیشتر تکنیک های جراحی پیشرفته برای درمان چاقی مرضی در سراسر جهان استفاده می شود. معیارهای مختلفی برای تعیین چاقی مرضی وجود دارد. و برای بیماران چاق مرضی باید درمان شود. چاقی زمانی بیمارگونه می شود که خطر ابتلا به بیماری های تهدید کننده زندگی مانند دیابت، بیماری قلبی، فشار خون بالا و مشکلات شدید مفصلی را افزایش دهد. در بسیاری از موارد، جراحی چاقی موثرترین راه برای درمان چاقی مرضی است. چندین روش چاقی در دسترس است. رایج‌ترین روش‌ها روش‌های محدودکننده‌ای هستند که اندازه معده را کاهش می‌دهند و کالری مصرفی را محدود می‌کنند.

در هند مراکز درمانی برای جراحی چاقی در بمبئی، چنای، حیدرآباد، بنگلور و دهلی هستند. مراقبت بالینی بیماران در خارج از کشور توسط کارکنان بیمارستان جراحی چاقی در طول درمان در هند بسیار خوب انجام می شود و زیرساخت های پزشکی بیمارستان های جراحی چاقی نیز بسیار خوب است، زیرا به دلیل این امکانات ارائه شده توسط بیمارستان های هند، بسیاری از بیماران خارج از کشور برای خود جذب هند می شوند. رفتار. جراحی چاقی با قیمت مقرون به صرفه در هند نیز می تواند به عنوان یک بسته تحت گردشگری سلامت در هند با یک تور مجلل و عجیب و غریب به مقاصد جذاب در سراسر هند لذت ببرید. هدف اصلی گردشگری پزشکی در هند ارائه امکانات درمانی خوب به بیمارانی است که از خارج از کشور می آیند با کمترین هزینه ممکن.