جدیدترین نسخه کاتالوگ الکترونیک – تجارت نیوز


به گزارش تجارت نیوز، کالابرگ آخرین تصمیم دولت برای افزایش توان اقتصادی مردم است. با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی مردم، حجم پول محدود است، زیرا فعالان اقتصادی از توزیع کتاب های الکترونیکی حمایت کردند.

به گزارش ایسنا، دولت تصمیم گرفت کالابرگ را از ابتدای تیرماه توزیع کند. اعتبار الکترونیکی از اعتبار کاغذی جدا نیست، در همان حساب بانکی شخص است. با توجه به عوامل اقتصادی به نظر می رسد داشتن برگه کالای الکترونیکی قدرت خرید مردم را افزایش می دهد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه طرح کالابرگ در مرحله برنامه ریزی برای اجرا از شهرهای پایلوت خارج از کشور است، گفت: حدود نیمی از مغازه ها باید در رده های فروش ویژه قرار گیرند و قرار می گیرند. ، برای اجرا نشدن طرح مشکلی وجود ندارد و برای بقیه فروشگاه ها راهی وجود دارد که بدون ایجاد صندوق و تغییر وسایل پخت و پز محصولات لازم را ثبت کنند.

علیرضا شهمیرزایی متولی اصلی این لیست را وزارت کار، کار و رفاه دانست و گفت: وزارت حراست برای تکمیل زنجیره تامین و ورود سامانه‌ها به فروشگاه‌ها مشارکت و همکاری دارد و این کار در خلبانان.” این طرح به صورت پایلوت در چهار شهرستان گرمسار، آبیک، دماوند و فیروزکوه اجرا شده است.

وی با بیان اینکه اعضا نظر خود را در مورد حذف کالابرگ اعلام کردند، تصریح کرد: در مورد لغو طرح کالابرگ چیزی به عنوان نظر جمع بندی در نظر گرفته نشد. طرح کالابرگ قانونی است و باید با تصویب مجلس اجرایی شود.

به گفته این مقام مسئول اجرای این طرح، این طرح پیچیده و حساس است و باید چند پایلوت اجرا شود. در حال حاضر این طرح در حال انجام است و تصمیم گرفته شده تا پایلوت های خارج از شهر و در سطح کشور اجرا شود و در نهایت در صورت عدم وجود مشکل خاصی اجرا شود.