جام واگنر عطایی: نقطه ضعفی که قابل اصلاح است/ با آمادگی زیاد به مسابقات بین المللی می رویم


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بهروز عطایی پس از بازی ایران مقابل لهستان در جام واگنر گفت: بازی بسیار خوبی بود. مقابل قوی ترین تیم دنیا بازی کردیم و در روند بازی نسبت به لیگ ملت ها سه تغییر ایجاد شد. می خواستیم علی اصغر مجرد، جواد موانی نژاد و بازیکنانی که فصل گذشته کمتر بازی کردند، آزمون بزرگی داشته باشند.

وی با بیان اینکه اخبار تیمش بسیار مثبت بود، ادامه داد: لهستان با تمام توان والیبال بازی کرد و در جریان بازی از همه بازیکنان کلیدی خود استفاده کرد. . بازی خوبی بود، مخصوصاً در ست دوم، خیلی مساوی بود، در مقاطعی جلو افتادیم، اما بازی تحت فشار زیادی بود و برخی اشتباهات به قیمت ست تمام شد.

سرمربی تیم ملی با تاکید بر اینکه مسابقات واگنر یک دیدار تدارکاتی برای ورود به تورنمنت های بین المللی است، گفت: این تصور که آمادگی مسابقات بین المللی در بالاترین سطح باشد به این مسابقات کمک می کند تا این نیاز را محقق کند.

وی با بیان اینکه به دیدار با صربستان به عنوان دیدار تدارکاتی نگاه می کنند، افزود: صربستان تیم خوبی است و همه بازیکنان خود را آورده است. امیدوارم بازی خوب باشد و سومار و مانویی نژاد به بازی مناسب و تنظیمات کاملی که ما به دنبال آن هستیم دست پیدا کنند.

عطایی در پایان گفت: تیم در این ترکیب نقطه ضعفی دارد که باید با مسابقات بین المللی رفع شود. اشتباهات قابل اصلاح است و امیدواریم بازیکنان روز به روز پیشرفت کنند تا بتوانیم با بهترین شرایط به مسابقات بین المللی برسیم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید