ثبت نام وام اربعین شهریور 1401


به گزارش تجارت نیوز، پرداخت وام ۳ تا ۵ میلیون تومانی مسکن پیام اصلی وزیر اقتصاد برای مسافران است. اربعین امسال مهمتر از همه این است که مهاجران برای تهیه این خانه نیازی به مراجعه به بانک ندارند.

به گزارش تسنیم، احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی از اعطای پنج میلیون تومان تسهیلات به مساحت مسافران اربعین حسینی در بزرگترین اجتماع انسانی جهان توسط بانک‌ها خبر داد. بخش

وی همچنین گفت: برای پرداخت این بدهی، پس از همکاری با مدیریت پروژه و دارایی، سازمان حج و زیارت، ستاد اربعین، پلیس مهاجرت و بانک ها، زائران سرپرست خانوار وام دریافت می کنند. بعد از اینکه برای این درخواست دادید شرکت در سامانه حج و زیارت (سماح) در صورت خروج از مرزهای زمینی، مبلغ این منزل بدون نیاز به مراجعه به بانک‌ها و برداشت از حساب ظرف یک سال به حساب بانکی آنها واریز می‌شود. .

در ادامه اطلاعات شرایط اخذ وجوه قرض الحسنه اربعین را خواهید خواند؛

1- متقاضی سرپرست خانوار و دریافت کننده کمک بلاعوض است (این خانوار بدون نیاز به مراجعه به بانک و برداشت از بودجه و سن به حساب بانکی سرپرست خانوار واریز می شود. یک ساله) و برای مهاجرانی که سرپرست خانوار نیستند، می توانند با مجوز سرپرست خانوار از این تسهیلات بهره مند شوند.

2- متقاضی برای استفاده از تسهیلات در سامانه حج و زیارت (سماح) و تردد آزادانه در مرزهای کشور در ایام اربعین باید درخواست ثبت کند.

3- مبلغ خانه برای سرپرست یک خانوار سه میلیون تومان و افراد تحت پوشش چهار میلیون تومان و دوستان 2 نفر به بالا پنج میلیون تومان خواهد بود.