ثبت نام ناشران برای شرکت در نمایشگاه کتاب سلیمانیه 2022 آغاز شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرگزاری مهر، چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب سلیمانیه (5 آبان تا 5 آذر 1401 – 26 تا 26 آبان 1391) و خانه کتاب و ادبیات ایران با هدف گسترش و توسعه نشریه اسلامی برگزار می شود. جمهوری اسلامی ایران در جهان بین الملل با تأسیس سالن ملی جمهوری اسلامی ایران در این کنفرانس شرکت می کند.

خانه کتاب و ادبیات ایران از تمامی ناشران فعال، اتحادیه های صنفی انتشارات، موسسات و موسسات فرهنگی سراسر کشور برای ثبت نام و شرکت در این رویداد فرهنگی و معرفی شیوه های خوب دعوت کرده است.

اختصاص فضا در قسمتی از پایتخت ایران و تنها کتاب های انتخاب شده توسط داوطلبان نمایشگاه تا محدوده خاصی در پذیرش داوطلبان لحاظ شده است. در تفکر مسئولیت تحویل کتب غیر قابل برگشت تحویلی به ایران بر عهده خانه کتاب و ادبیات ایران است. کلیه هزینه ها و هزینه های مربوط به بلیط هواپیما، اقامت و سفر نماینده یا نمایندگان به عهده متقاضی می باشد.

متقاضیان می توانند برای حضور در غرفه ملی ایران در نمایشگاه سلیمانیه در سایت کتاب و ادبیات ایران به آدرس ketab.ir تا 24 مهرماه 1401 ثبت نام کنند.

ناشران، اتحادیه های صنفی، موسسات و موسسات فرهنگی باید برنامه ها و جلسات خود را ارائه و یک نفر را به عنوان مدیر غرفه دائمی تا تاریخ 4 مهر معرفی کنند. همچنین متقاضیان باید فهرست کتاب ها را مطالعه کنند و لازم است در غرفه ارائه شود (این است. خوب برای کار به زبانهای کردی، عربی، انگلیسی و فارسی) قبل از 1 نوامبر 1401.

تهیه نشریه و ارائه ترجمه چکیده کتابها به زبانهای کردی، عربی یا انگلیسی تا تاریخ 10 آبان 1401 و ارائه کتب و انتشارات منتخب به خانه کتاب و ادبیات ایران جهت آماده سازی جهت ارسال. 15 نوامبر 1401. اگر به نظر می رسد آثار از یک نویسنده باشد، باید معرفی نویسنده ارائه شود.

بر موضوعات اصلی مرتبط و کمترین تلاش برای تکمیل انشا در این موضوع انجام می شود.

تاییدیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و قابلیت فروش در بازارهای نشر بین المللی، نویسنده کتاب های پیشنهادی (ترجیحاً با کتاب های چاپ شده به زبان های کردی، عربی و انگلیسی)، این یک خواندن جدید است کتاب های پیشنهادی (عمدتا کتاب یا نسخه جدید دوباره چاپ کنید باید در چهار سال گذشته باشد)، صحت موضوعات کتاب های پیشنهادی (بسته به موضوع، کتاب ها باید در یکی از رشته های ادبیات کلاسیک، ادبیات امروز، ایران شناسی، گردشگری، تاریخ، زبان فارسی باشد. آموزش و پرورش و ادبیات کودک و نوجوان)، سنت های نمایشگاه کتاب در چهارمین نمایشگاه کتاب سلیمانیه یک دنیاست.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به کتابخانه و کتابخانه ایران به آدرس تهران، خیابان انگلیسی، بین فلسطین و برادران مظفر جنوبی، شماره 1080 مراجعه و یا با شماره تلفن 02166415540 تماس حاصل فرمایند. همچنین برای کسب اطلاعات به آدرس [email protected] ایمیل بزنید در تفکر حذف شده است