توزیع 86 میلیارد تومان برای مشاغل داخلی به کهگیلویه و بویراحمد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر، محمود کریمی بیرانوند شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران در یاسوج افزود: مشکل منابع برای پرداخت حوزه مشاغل خانگی در دولت وجود ندارد.

وی با بیان اینکه تمامی متقاضیان مشاغل خانگی می توانند این تسهیلات را دریافت کنند، گفت: سامانه مشاغل خانگی برای ثبت نام افراد باز است اما دسترسی به این سامانه برای اداره کل تعاون، کار و جامعه است. زندگی کهگیلویه و بویراحمد با توجه به وجود برخی مشکلات فنی و اعتراض مردم مدتی است که مسدود شده است.

کریمی بیرانوند گفت: فرآیند ورود برای پرداخت تسهیلات در کشور پس از اجرای تشریفات بازرسی و رفع اختلافات فعلی توسط دستگاه های اجرایی مربوطه آغاز می شود.

وی همچنین گفت: از جمله مشکلات ایجاد شده در سامانه می توان به تناقضات آماری تعاونی ها، کار و زندگی اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد و بانک های مدیریتی و حضور سران وزارتخانه، کار و رفاه در کشور اشاره کرد. . بررسی مشکلات و حل آنها تا حصول نتیجه مطلوب.

کریمی بیرانوند گفت: همکاری بانک مرکزی و این وزارتخانه در شش ماهه نخست امسال سه هزار میلیارد تن تسهیلات برای متقاضیان مشاغل داخلی در کشور توزیع کرده است که این رقم نزدیک به 100 درصد است. از تمام پذیرش های سال گذشته