توزیع 648 میلیارد اعتبار برای ایجاد برنامه های شغلی برای داوطلبان بوشهری


محمدرضا میری در گفت وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: ایجاد شغل برای اقشار ضعیف جامعه یکی از موضوعات اصلی و اولویت کمیته حمایت از امام خمینی (ره) است و بهترین راه برای حمایت از فقرا. بخش‌های ضعیف‌تر ایجاد شغل و قرار دادن آنها در مسیر اشتغال برای سریع‌تر و دقیق‌تر شدن است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر با اشاره به اینکه این شرکت نه تنها یک شرکت خدمات اجتماعی بلکه یک کسب و کار اجتماعی است، گفت: معتقدم برای بهبود زندگی تلاش کنیم. استانداردهای کسانی که با ایجاد شغل منتفع می شوند.

میری ادامه می دهد: امسال 648 میلیارد تومان وام برای ایجاد فرصت شغلی برای کاندیداهای دولت بوشهر در نظر گرفته شده است و در 5 ماهه امسال 180 میلیارد تومان از این اعتبارات عمرانی پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته پشتیبانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: بر اساس تجربیات کسب شده تاکنون، کمیته حمایت از طریق برنامه های مهم رهبری کاری، راهنمایی کاری از طریق هزینه تسهیلات خوداشتغالی، مشاغل خانگی که نیازمند است، اثری را ایجاد کرده است. سرمایه کم و بازدهی سریع و صحبت با کارفرمایان از طریق کاریابی و کاریابی برای مشتریان انجام می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید