تلاش مسئولان برای رفع حجاب عروسی – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام کو خضری در نماز جمعه این هفته قزوین در مصلی پیامبر (ص) برگزار کرد و بیان کرد: هر چیزی در اسلام اتفاق می افتد و خلق می شود محبوب تر از ازدواج ناشی نمی شود و به این معناست که هرکس کاری برای ازدواج خوب و درست انجام دهد مورد محبت خداوند قرار می گیرد.

وی ادامه داد: متأسفانه امروز اولویت اول مردم و مسئولین عدم ساخت این تالار عروسی معروف است و آن هم در شرایطی است که صدها سال پیش شیاطین دنیا تصمیم گرفتند که اساس ازدواج را خدشه دار کنند. . “

امام جمعه موقت قزوین تاکید کرد: اعمالی مانند ازدواج سفید، ازدواج بعدی و سیاه پوستان شبیه به اهداف دشمنان است.

وی تصریح کرد: ازدواج دیرهنگام مشکلاتی از جمله کاهش جمعیت و پیری کشور را به دنبال خواهد داشت که جامعه باید معایب این عمل را در نظر بگیرد.

حجت الاسلام کو خضری فرمود: دین جوانی پیروی از راه و رسم ازدواج است و غافل نبودن از لطف خداوند، بلکه این است که حاکم و صاحب اختیار کار رفع حجاب را انجام دهند.

وی با بیان اینکه مشکلات زیادی در حوزه مسکن برای زوج های جوان وجود دارد که حل آن به ازدواج هموار کمک می کند، افزود: امید است دولت انقلاب بخشی از هزینه های مسکن را در حوزه اجاره هزینه کند. مسکن، شکی نیست، این مشکل را حل می کند.

امام جماعت موقت قزوین گفت: با همفکری و محبت همه مردم می توان موضوع ازدواج را که مهمترین وظیفه و چالش فرهنگی جامعه است، حل کرد.

وی گفت: والدین در جامعه حجاب ازدواج فرزندان خود را بردارند و افتتاح پیوندها و گسستن زنجیر اعمال نادرست در ازدواج، سعی کنید فرزندان را به سوی ازدواجی سالم و عادلانه سوق دهید.

حجت الاسلام کو خضری وی در بخشی دیگر از سخنان خود درباره دیدار رئیس جمهور با کارکنان قوه قضائیه گفت: یکی از درس های دهه 60 و زمان از دست دادن قدرت شهید بهشتی لطف خداوند بود.

وی بیان کرد: جوانانی که به سن 60 سالگی نرسیده اند و انتظار جنگ روانی دشمن را ندارند باید از گذشته انقلاب و کار یاری خدا بیاموزند و به تعبیر استاد اعظم او هم خداست. دهه 60 خدای امروز این سرزمین

امام جماعت موقت قزوین ادامه می دهد: تنبلی و تنبلی، مجاهدت در جریان حزب اللهی و تفرقه و تبعیت بی پایان از امام جماعت سه مانع اصلی رسیدن به پیروزی و وعده الهی است.

وی تاکید کرد: فعالیت شبانه روزی برای دولت و مسئولان، جهاد برای بصیرت افزایی مردم، زندگی در سنگر قانونی مجلس از جمله وظایف و دستوراتی است که امام جامعه به نفع جامعه و بدون توجه ایجاد کرده است. احساس کمک خدا را دشوار می کند.

حجت الاسلام کو خضری سرانجام فرمود: به فرمان حضرت علی (ع)آ) اگر به مردم توصیه می شود دستورالعمل ها اگر رهبر و میانجی جامعه توجه نکند، به ناچار در آینده ناامید خواهد شد.