تعداد شاهدان بمباران غزه به 48 نفر رسید / 17 کودک فلسطینی در میان شاهدان – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، پس از شهادت دختری 11 ساله به نام.لیان شاعرو یک فلسطینی دیگر نیز در درگیری های سه روزه اخیر بر اثر اصابت بمب جنگنده های رژیم صهیونیستی در سرزمین های فلسطین مجروح شد و تعداد شهدای فلسطینی در این درگیری به 48 نفر رسید.

همچنین در مجموع بیش از 300 فلسطینی در حملات رژیم صهیونیستی در سه روز گذشته مجروح شدند.

و ارائه لیان شاعریک کودک فلسطینی ساکن خان یونس به دلیل جراحات شدید در حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه در بیمارستان بستری است. مکان هادر این درگیری ها در مجموع 17 کودک کشته شدند. عسل شاعریکی از بستگان این پسر گفت که او بود زمان این هواپیمای بدون سرنشین در حمله غافلگیرانه صهیونیست ها به شدت آسیب دید و به بیمارستان منتقل شد.

دو کودک دیگر از غزه با نام نایف بازگشت 14 سال با محمد ابوکتیفه یک کودک 8 ساله در بخش مراقبت های ویژه بستری است.

منابع فلسطینی نیز روز پنجشنبه گفتند دادگاه نظامیپیشنهاد«دولت صهیونیستی جلسه گذاشت و دستگیر کرد»پرهام السعدییکی از رهبران جهاد اسلامی فلسطین را 6 روز دیگر تمدید کرد.

این خبر از سوی انجمن اسرای فلسطینی منتشر شده استوعدهگفت فرم بدن خلیل است درآمد“اسیر فلسطینی در زندان”رمله«این خوب نیست و مقامات حاضر نیستند اطلاعات واقعی در مورد او بدهند که باعث خشم شدید سایر اسرای فلسطینی در زندان شده است. رمله دنبال کرده اند

منابع فلسطینی همچنین از دستگیری 15 فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی در مناطق مختلف کرانه باختری در بیت خبر دادند. گوشترام الله، جنین و طول جغرافیایی خبر داشتن.